Skocz do zawartości
Luigi

Adv. Nutrients BIG BUG i Atami Bloombastic

Rekomendowane odpowiedzi

@Luigi boostery możesz używać według zalecenia producenta znaczy się jeśli jest to mineralny booster to co drugie podlanie, i pytanie ile tygodni stosowania masz rozpisane u producenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx

No więc tak:

Atami przewiduje 8 tygodni flo + 9ty na Flush. Bloombastic stosuje się w pełnych dawkach w tygodniu flo od 5-8. 

AN przewiduje 6 tygodni flow + 7 na Flush. Big bud w pełnych dawkach w tygodniu 2-4. 

Oba są mineralne.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KryspieK  @onyx

Nie no wszystko fajnie, tylko tabelki nie przewidują automatów, a tam flow trwa 4 tygodnie, gdzie 5 na Flush to chyba max.

Wiec sprobuje 1 tydzień nic, potem wejdę z BIG BUD jeden raz. Trzeci tydzień raz wejdę z big bud, raz z atami, no i czwarty Atami. Na 5 na Flush mam Flawless finish od AN. 

Oczywiscie dla jasności wszystko wyżej dawkowane z umiarem, na przemian woda,nawozy,woda,nawozy. No i nie pełne te dawki. Na trio 1/2 dawki dała fajny efekt, więc moze wjadę wpierw 1/2 a potem 3/4 jak mówisz. 

zobaczymy no, raczej ich to nie zabije, ja się nie boję 😄

Dzieki za dobre rady chłopaki 👍

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem, żeby ich nie używać, ale moim zdaniem powinno dawać się nawozy wtedy kiedy wychodzą niedobory a nie sugerować się tabelą napisaną przez producenta, którego jedynym interesem jest to, żeby nawozy ci się skończyły jak najszybciej i kupić kolejną partię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337 I nie mówię, że to nie prawda i że sama wodą szkodzi. Ale Twoja odpowiedź brzmi na takie "lej wodę, nawozy szkodzą wtedy, kiedy nie są potrzebne". Fakt, zdarza się, że przedawkujesz i wtedy jest lipa i na pewno wiele osób się z Tobą zgodzi. 

Z drugiej strony na bazie tego co doświadczam osobiście, to bardzo pozytywnie rośliny żyją sobie na AN, czy tego potrzebują czy nie. Rośliny domowe też wspomagam nawozami, bo do czegoś to zostało stworzone. A to, że firmy doją kasę na tym, żeby się skończyło szybko i żebyś kupił nowe, to możesz powiedzieć o 90% rzeczy które masz chociażby w lodówce. 

Koniec końców szanuję twoją opinię, ale po prostu lecę nieco inaczej i wiem, że też to rozumiesz. Aż tak negatywnie nastawiony do tego nie jestem. Z umiarem nie krzywdzi 😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...