Skocz do zawartości
Luigi

Adv. Nutrients BIG BUG i Atami Bloombastic

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Mam podane wyżej nawozy jeśli chodzi o boost na flow. Moje roślinki to automaty (odsyłam do fotorelacji indoor). 

Jak najlepiej to zapodac na automacie. Aż tylu tygodni flow co na opisie stosowania nie mam. Wiem, że big bud leci wcześniej, Bloombastic później, ale jak to się ma do auto i 4-5 tygodni flow, gdzie ostatni trzeba liczyć na Flush. Jak to zapodac i kiedy? Razem? Połowa dawki? Ktoś coś w temacie używania tego? Byłbym wdzięczny. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@onyx Ha! A mnie tylko wsparcie czeka 😛 Życzy jak największych plonów, i oby jak najszybciej XD

@Topic @Luigi Lejesz kiedy są braki, najlepiej zacznij od połowy dawki, później mozna zwiększyć (Zalezy od reakcji), ale nie mieszałbym 2 naraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Zielarka napisał:

@onyx Każdą kobietę można urobić. Wystarczy tylko znaleźć sposób…  także trzymam za ciebie kciuki 😉

Gdyby wszystkie sposoby zawiodły, to polecam odwiedzić OBI,mają nawet taką fajną promocje na siekiery ,ale też na worki foliowe,sznury,taśmy...

https://www.obi.pl/siekiery-i-pily-ogrodowe/siekiera-fiberglass-2000-g/p/2756120

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielarka ciężko prze argumentować sytuację gdy po pierwszym projekcie będę miał zapas na rok a chce startować z drugim projektem 😂

@KlausKörner akurat kobietę mam złoto więc będę musiał się pogodzić z "naszą wspólną drcyzją" 😂 ale na pewno to nie znaczy że zakończę na zawsze a na jakiś czas 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, onyx napisał:

@Zielarka ciężko prze argumentować sytuację gdy po pierwszym projekcie będę miał zapas na rok a chce startować z drugim projektem 😂

@KlausKörner akurat kobietę mam złoto więc będę musiał się pogodzić z "naszą wspólną drcyzją" 😂 ale na pewno to nie znaczy że zakończę na zawsze a na jakiś czas 

No chyba ,że to wspólna decyzja.😎

Do OBI zawsze zdążysz, mają nawet dość długo otwarte. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@fxxx1337

Doceniam, ze tak prowadzisz swoją uprawę, czy też prowadziles. Jednak pytanie było inne. Nie pytałem czy mogę albo czy powinienem ich użyć. Pytałem jak ich użyć. I na to chciałbym odpowiedź. A to czy się powinno czy nie powinno to już kwestia osobista. Od początku leje trio od AN co drugie podlanie i nie ma żadnych oznak ani niedoboru, ani nadmiaru, a aktualnie mam 4 dzień flo.

Nie chodzi o to, że jestem niemiły, czy coś, ale jestem zdania, że skoro są jakieś boostery na rynku i się w nie zaopatrzyłem, to chciałbym ich użyć. A o podlewaniu sama wodą też się tu dużo naczytałem. 

Dzięki za info, ale to wciąż nie odpowiada na moje pytanie. Pozdro wariacie. 

 

@KryspieK coś wymyślę. Na razie mnie AN nie zawiodło, ale dzięki równiez za radę 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...