Skocz do zawartości
tdwfilip

DEKARBOKSYLACJA I WAFLE

Rekomendowane odpowiedzi

Sieemanko sprawa wyglada tak znajomy zrobil mi wafle z czekolada i paleniem z tym ze wykonal to tak
w skrocie jakies tam maslo i margaryne do pieczenia pomieszał z optymalnie zmielonym paleniem w rondelku i gotował ok 25min pilnujac zeby nie przekraczalo 150
Jak myslicie zadziala chociaz troche ?
daloby rade nadrobic jeszcze ten proces w mikrofali np wrzucajac kawalek takiego wafla czy cos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zjadłem dwa jakieś 2 godziny temu i powiem ze jest trip w chuj
jestem po 3 tygodniowym detoxie a to pierwszy raz z edbiles

wejscie trochę porównywalne do kwasu moim zdaniem jak i sama bomba tez mocno psychodeliczna tyle ze bez wizuali

 

 

jak najbardziej na plus polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
45 minut temu, onyx napisał:

@tdwfilip spożywane THC jest zdecydowanie mocniejsze w odczuciu i trwa do 5h

Dla ciekawostki, trwać moze nawet 8h i dłuzej 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KryspieK  U mnie nalewka green dragon trzyma między 3-5 h, ale to płynne THC i posiadam dość dużą tolerancje. Wszystko w tym wypadku jest zmienne, bo wszystko zahacza o dany organizm, jaki może zareagować indywidualnie, czyli nie poczuć prawie nic, lub stać nad przepaścią, gdy ktoś inny będzie miał tylko banana na twarzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...