Skocz do zawartości
EdekFarmer

Pogryzione, żółte liście, słaby rozwój,

Rekomendowane odpowiedzi

Sieeemano !!

 Mam problem z paroma krzakami, 2tyg temu wyrzuciłem je na OD, dwa jakby zatrzymały się w rozwoju a kolejne dwa mają żółte zjedzone liście. 

Rzućcie okiem może ktoś z wiedzą będzie potrafił wyjaśnić to zjawisko. 

Dodam że niektóre pozostałe mają też żółte najniższe listki.

Jestem amatorem, plony mają na cel podłoże naukowe. 

Dodam że posiadam 4 gatunki FatBanana Ak47 BubbleKush Russian Critical (Femizowane, Szybkie automaty) 

Data kiełkowania : 17 czerwiec 

 

20210731_052523.jpg

20210731_053123.jpg

20210731_052437.jpg

20210731_051411.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz je zabezpieczyć, zarówno przed szkodnikami jak i zwierzyna. Zjadło Ci ten krzaczek trochę. 

Grama czy dwa zbierzesz. 

Zatrzymane w rozwoju to pewnie te kwitnące. One raczej większe już nie urosną, kwitną więc już po ptakach. 

Może warunki lipa. PH ziemi znasz? Dokarmiasz je czymś? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EdekFarmer  tam gdzie są te jasne kropki to będą przędziorki, polecam zrobić wywar z czosnku i dokładnie opryskać liście i cały kwiat (na forum masz poradnik)
Zjedzone liście to możliwe, że były ślimaki, polecam kupić miedzianą taśmę na ślimaki i umieścić ją wokół każdego planta ( ja mam obklejoną połowę butelki po wodzie.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amatorke zrobiłem, uczę się dopiero. Mam 4spoty z których na jednym ładnie rosną, ale może to kwestia gatunku lub faktycznie gleby, bo pH nie znam. 

A z innej beczki to pąki? Czyli przyszły kwiat ? I czy to dobrze czy nie ? Wrzucę photo pytania i jakiejś lepszej (moim zdaniem roślinki) 

20210801_131124.jpg

20210801_133002.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...