Skocz do zawartości
Macie1992

Czy roślinna już kwitnie? (Og kush, bulk)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
14 minut temu, Chochlit13 napisał:

@Zielone krainy za to widać, że jest bardzo smutna i chce jej się pićku 😁

Chuja jej się chce, widać że kolega robił zdjęcie nocą, a wtedy liście są oklapnięte, druga sprawa od jakiegoś czasu ciągle napierdala deszcz, ludziom topy pleśnieją a ty sądzisz że ma mało ma wody?

 

Tak jak @Zielone krainy pisał- nie kwitnie i to jest odpowiedź na pytanie, i raczej nie ma opcji by był jakikolwiek sensowny plon.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niewiemalesiewypowiem No i na co się prujesz? Jak nie potrafisz się normalnie wypowiedzieć to japa i ciągnij kichę. U mnie świeci słoneczko, skąd mam wiedzieć, że wam gniją topy?! Jak dobrze zauważyłeś, zdjęcie robione było w nocy i równie dobrze mógł je robić w jakimś foliaku albo szkarni! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
20 godzin temu, Chochlit13 napisał:

@niewiemalesiewypowiem No i na co się prujesz? Jak nie potrafisz się normalnie wypowiedzieć to japa i ciągnij kichę. U mnie świeci słoneczko, skąd mam wiedzieć, że wam gniją topy?! Jak dobrze zauważyłeś, zdjęcie robione było w nocy i równie dobrze mógł je robić w jakimś foliaku albo szkarni! 

Albo jesteś jakimś niedojebanym szczylem albo doroślejszym półgłówkiem.

Twoje pomaganie tylko wyrządzą większą szkodę, ludzie przez takich jak ty pakują się jescze w większe problemy.

Jeśli nie potrafisz dobrze doradzić to w ogóle się nie wypowiadaj, a ciągnąć kichę to może twoja stara co się pruje.

 

Ps. Półgłówku, wracając do wilgotności, gdyby kolega miał rośliny w szklarni, czy jakimś foliaku to myślisz że wilgotnosć była by mniejsza, niż taka jak jest teraz na zewnątrz?(nawet jak mu tam deszcz nie napada)

Nie posiadasz podstawowej wiedzy, coś słyszałeś, kilka stron przeczytałeś, ale by troszkę pomyśleć to już ciężko.

Z mojej strony to wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@niewiemalesiewypowiem

W dniu 01/09/2021 o 18:22, niewiemalesiewypowiem napisał:

Albo jesteś jakimś niedojebanym szczylem albo doroślejszym półgłówkiem.

Twoje pomaganie tylko wyrządzą większą szkodę, ludzie przez takich jak ty pakują się jescze w większe problemy.

Jeśli nie potrafisz dobrze doradzić to w ogóle się nie wypowiadaj, a ciągnąć kichę to może twoja stara co się pruje.

No patrz kurwa pan psycholog się znalazł. Rozgryzłeś mnie. A teraz tak na serio. Ciśnięcie po starej potwierdza tylko to, że jesteś jebanym dzbanem, który ślini się do monitora i udaje pseudofachowca. W jakie problemy mogłem niby wpakować typa, którego roślina ma wyraźnie oklapnięte liście? Podlewając na pewno by jej nie zabił. 

 

W dniu 01/09/2021 o 18:22, niewiemalesiewypowiem napisał:

Ps. Półgłówku, wracając do wilgotności, gdyby kolega miał rośliny w szklarni, czy jakimś foliaku to myślisz że wilgotnosć była by mniejsza, niż taka jak jest teraz na zewnątrz?(nawet jak mu tam deszcz nie napada)

Nie posiadasz podstawowej wiedzy, coś słyszałeś, kilka stron przeczytałeś, ale by troszkę pomyśleć to już ciężko.

Z mojej strony to wszystko.

Jeżeli uważasz, że wilgotność na oucie i w szklarni jest taka sama to weź mocny rozbieg i pierdolnij barana w ścianę! Dzieciaku, wytykasz mi brak wiedzy a sam pierdolisz jakieś głupoty. Ssij jaja i nie udzielaj się więcej pod moimi postami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...