Skocz do zawartości
PIT

Końcówki liści pnące sie do góry

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was.

Jako że nie jestem jakimś zaawansowanym ogrodnikiem a początkującym(ciągle nabywającym wiedzę) chcialbym abyście Mi wytłumaczyli dwie sprawy,które zauwazyłem u Moich roślinek...poniewaz chodzi tu o ich dobro.

pierwsza sprawa-zauważyłem że końcówki liści pną się do góry jak na zdjęciach-dziwnie to wygląda jakby tworzyły koronę.
 

a druga sprawa na jednej roślince z tydzień temu zauwazyłem na krańcach dwóch liści takie jakby żółte plamki,ale tylko na końcówce listków-nie pośrodku ani na początku-czyżby choróbsko? A moze brak jakiegoś składnika?

 

Z góry dziękuje za poświęcony czas na odpowiedzi i spostrzeżenia.👍E019529E-13ED-4D90-928A-4A604503171E.thumb.jpeg.e4866e2740550b94eecaadbb6ada7847.jpegDC16EF4F-BBC9-4D26-A852-9636D1B1DF1E.thumb.jpeg.638a77c8d95dcb32bfb889d8fe236b8f.jpeg

 

 

86401C32-37B1-42F4-A3F3-5C3E6BBA795E.jpeg

16517EC3-BC33-4F3C-A20F-D8DEFA19B2ED.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak załączam hps 250watt to temperaturę mam około 32 stopni przy otwartym boxie i wiatraku skierowanym na lampe hps(mocno daje) przy wilgotności około 50%

a Jak mam na noc włączone Ledy(niebieskie i czerwone) to wiadomo temperatura jest niższa w granicach 25-26 stopni i wilgotności na poziomie 50-60%

Dwie roślinki w boxie -Afghan Kush Auto

Jeśli chodzi o te dwie kropki na koncu liści to niewiadomo skąd One sie pojawiły ale od kilku dni obserwując nic więcej sie nie dzieje.

 

Pozdrawiam.
 

Edytowane przez PIT
Dodanie potrzebnych informacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach bede chciał zamontować dodatkowy wentylator -mam nadzieje ze sie uda zbić temperaturę 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@PIT Witam,mam to samo co Ty.końcówki pna się w górę nienaturalnie i jakoś slabo rosną.

Co zrobiles,zmieniłeś,że doszły do siebie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@KlausKörner Co mówisz,lepiej nie pytać się he 🙂 Przeplukalem dla pewności wodą...

Wrzącą wodą przeplukalem,dojebalem 6 łyżek soli i zobaczymy czy odbije 😂😂😂

A tak na poważnie,to uprawialem wiele sezonów ale nigdy indor i takie cudawianki nigdy mi się nie przytrafialy,jednak natury mocy NIC nie zastąpi. W tym pieprzonym iglo co chwilę jakieś przypadłości zauważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...