Skocz do zawartości
Adrian

Jaką ziemię kupić i nawóz do Ak472 Automatic feminizowane

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy, i także zaczynam przygodę z uprawą marihuany?
Mam parę pytań 
Pierwsze pytanie : 
Do kiedy można sadzić Ak472 Automatic feminizowane??
Drugie pytanie :
Jaką ziemię i doniczki kupić?
Trzecie pytanie :
Jakie nawozy itp. Polecacie na dobre zbiory?
Czekam na odpowiedzi zależy mi na czasie!!!
Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrian Teraz jeśli byś posadził na outdoorze automata to jest tak pół na pół szansy bo automat rośnie ok 3 miesiące tak że w październiku byś pod koniec ścinał. Automaty mają to do siebie że są bardziej podatne na pleśń, więc musiał by być słoneczny październik, albo jak by topy zaczeły pleśnieć to byś musiał ścinać 

ziemie możesz użyć jakąś ogrodniczą do roślin zielonych czy kwiatów aby miała ph ok 5,5-6,5 przeważnie każda ziemia się nada z ogrodniczego 

jeśli chcesz sadzić w doniczkach to na automata doniczka 5L wystarczy 

nawozy to standardowo na wzrost jakiś azotowy typu azofoska czy biohumus albo z firmowych Canna, plargon, na kwitnienie jakieś pk 13/14 Canny możesz do tego stymulator jakiś jeśli chcesz, ale z automatami mówie może być lipa teraz, pewnie musiał byś szybciej go ścinać przez co by nie doszedł w 100% procentach ale i tak by pewnie klepał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Adrian wyrosnąć wyrośnie ale może być ciężko na dworze żeby doszedł krzak w 100% bo pod koniec października byś musiał ścinać tego automata 

ale nie rozumiem tego słowa "bez różnicy" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...