Skocz do zawartości
palacz239

Złożenie zestawu.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowicze.

Mam pytanie czy ktoś pomógłby mi złożyć zestaw. Budżet 2000-2500, zależy mi na sadzeniu sezonów pod LeD i oczywiście na zebraniu jak najwięcej ponieważ już długo palę i zapotrzebowanie jest spore.

Z góry bardzo dziękuję i proszę o nie hejtowanie zamierzam później założyć fotorelacje i uczyć się od was :).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie lampę mars hydro 1000 i na tym chciałbym oprzeć resztę. I nie wiem jak to wskurac żeby się zmieścić do 2-2500

Namiot jakiś myślę dobrej lampy jakis 80x80x180/200

https://www.growtent.pl/product-pol-1438-Growbox-Zestaw-RoyalRoom-R-60x60x160-Lumatek-LED.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

 

Ten zestaw oglądałem ale wydaje mi się że za mały namiot troszkę

 

Ewentualnie ten wygląda naprawdę dobrze tylko niestety budżetu nie starczy a chce wystartować jak najszybciej :/.

https://www.growtent.pl/product-pol-821-Growbox-Zestaw-LED-Mars-Hydro-120x120x200-Royal-Room-R.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

Edytowane przez palacz239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz z Marsem to licz 

Led -1000zl 

Box 80x80x160 https://allegro.pl/oferta/probox-szafa-growbox-box-80x80-xh160cm-10034004272?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_ogród&ev_adgr=Architektura+ogrodowa,+doniczki+i+pojemniki+oraz+przedmioty+dekoracyjne&gclid=Cj0KCQjw0K-HBhDDARIsAFJ6UGjnMq_JTcKDGk0ze2iKY9J2eK8QCqrx2Qs3ty1EfPPiculbpxUSGNsaAoR9EALw_wcB. - 280zl 

To zostaje ci 1220 zł na wentylacje + drobiazgi, wiec na spokojnie w 2500 się zamkniesz 

Przy tym marsie wentylacja powinna mieć wydajność między 180-210m3/h

A filtr węglowy musi mieć większą wydajność niż wentylator 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak dozbieram do tych 3000 i zamówię ten zestaw z Marsem 2000. Miesiąc wolę poczekać i mieć dwa razy większy plon za 6 miesięcy niż składać teraz coś chaotycznie. Dziękuje za pomoc. Co jeszcze będzie mi potrzebne do tego zestawu?

https://www.growtent.pl/product-pol-821-Growbox-Zestaw-LED-Mars-Hydro-120x120x200-Royal-Room-R.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN

Dodam, że będę chciał w nim trzymać 6 sezonów hybryd. Trening prawdopodobnie będę stosował lst + kratka czy uważacie że sama kratka wystarczy.

Edytowane przez palacz239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner O kurde teraz to mi namieszales 🙂 rzeczywiście dobre ceny.

Ten zestaw z Marsem na ten moment właściwie na pierwszy raz by wystarczył i fundusze wystarczające. Myślicie, że będę w stanie z 3 pestek uzbierać 200-300g suchego? Czy raczej bujam w obłokach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doświadczenie, że tak powiem amatorskie kiedyś prowadziłem outdoory. Dużo przebywam tu na relacjach itp wiem czego się spodziewać mniej więcej prowadzić to będę raczej i tak na fotorelacjach. Proponował byś scrog + jakiś dodatkowy trening? Słyszałem że ludzie stosują scrog + topping lub lst ale czy jest jakiś tego efekt?

A i skąd bierzecie pestki słyszałem że hybrydy dobre są z barneysfarm

Edytowane przez palacz239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, palacz239 napisał:

@KlausKörner O kurde teraz to mi namieszales 🙂 rzeczywiście dobre ceny.

Ten zestaw z Marsem na ten moment właściwie na pierwszy raz by wystarczył i fundusze wystarczające. Myślicie, że będę w stanie z 3 pestek uzbierać 200-300g suchego? Czy raczej bujam w obłokach.

Pewnie ci się nie uda, ale 150  myślę będziesz miał. 

Do tego zestawu Marsa to i 4 szt zmiescisz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wybór padnie na 

https://marshydro.eu/products/tsl-2000-grow-kits?pr_prod_strat=copurchase&pr_rec_pid=4714527064100&pr_ref_pid=4714401005604&pr_seq=uniform

Nieźle wychodzi a i możliwości da mi większe (6 pestek). Będę mógł mieć po 3 innego rodzaju a wychodzi o wiele taniej niż na polskich stronach.

Oby tylko promocja utrzymała się do końca miesiąca 🙂

Edytowane przez palacz239

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, palacz239 napisał:

@KlausKörner Tak myślałem że 4 zmieszczę ale pakiety zazwyczaj po 3 pestki, a raczej na większy plon się nie zaniesie z 4 czy się mylę?

Nie wiem gdzie zamawiasz pestki, i po ile, ale od barney's farm masz do 3szt 1 gratis, sam wybierasz jaką. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@konopny_janusz Muszę zacząć bo nie palę papierosów więc lole nie smakują z tytoniem a czasem i wiadro przyjmę więc przełyk i płuca spalone pewnie. Jak uda mi się to pierwsze co kupuję to waporyzator 🙂

Powiedzcie mi jeszcze jakie donice do tego namiotu 60x120x200 licząc że będzie 6 sztuk. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak xd tylko jestem albo zbyt wyluzowany albo głupi i nie mogę doczytać jakie to doniczki i ile.

Słyszałem, że najlepsze są materiałowe dlatego tak dopytuje 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...