Skocz do zawartości
logoss8811

Plamki na dolnych liściach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zrobiły mi sie czarne plamki na dolnych liściach boje sie że przenawoziłem ;/ dziennie podlewane wieczorami Nawozy takie jak Bio-grow / Bio bloom i Top.max po 3 ML na litr wody  do tego wlewam Biohumus 125 ml na L wody. Albo to jakiś niedobór wie ktoś może co z tym fantem zrobić ?

73.jpg

Edytowane przez logoss8811
zła pisownia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile liści tak ma? 

A nie polales tam wodą albo nie pryskales czyms? Miałem podobnie i było to spowodowane wodą i mocnym światłem. Zrobiła się z tego soczewka i wypaliło liście. 

Ale ty masz popalone końcówki, teraz widzę. Jak reszta liści zdrowa to się nie przejmuj. 

Jak często lejesz nawozy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner nawozy leje dosyć często co podlewam ;/ czyli raz dziennie moze tam cos poleciało na te listki owszem jak podlewalem ale niewielka ilość tylko dolne liście to maja narazie nie widze żeby piętro wyżej cos sie działo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KlausKörner dziekuje 😉 

też dodam że krzaczek mały ;/ jest ale jak robile mieszankę do dużych roślinek to porpostu zostawało mi 500ml i zawsze wlewałem do tej małej ;/ do 2 małych 😄 jedna dobrze sie trzyma a 2 robi sie właśnie taka jak na zdj 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sesje to możesz zrobić tak czy siak. Łatwiej będzie się przyjrzeć. 

Tak czy inaczej, mi też jeszcze brak doświadczenia, a nie chce ewidentnie wprowadzić cię w błąd. Zrób zdjęcia, ja spróbuję jeszcze kogoś tu sciagnac😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@logoss8811 ja to bym na twoim miejscu odstawił nawozy do póki nie pojawia się braki bo jak przestaniesz lać tylko przez parę dni to znowu ją na koksujesz, aczkolwiek nie wygląda jak dla mnie jakoś turbo prze nawożona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...