Skocz do zawartości
Spejsi

Critical kush big bud Black domina blues chesse bruce banner bubblegum carmel bluedream amnesia kush LAMPA LUCKY GROW 300W

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie czy da się to jakoś jeszcze uratować.?Moja pierwsza uprawa wszystko szło dobrze ale z pewnych względów rośliny musiały sobie stać na polu przez prawie miesiąc i są w różnej fazie wzrostu. Niektóre bardzo osłabły i nie są takie jak powinny być 😕

 

IMG_20210626_120037.jpg

IMG_20210626_120042.jpg

IMG_20210626_120100.jpg

IMG_20210626_120046.jpg

IMG_20210626_120050.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie to auto czy sezony? Czy różne? 

Ph ziemi doprowadź do ładu. 

Dramatu moim zdaniem nie ma. 

Ale szału też nie. 

One kwitną, czasu już nie cofniesz, normalnie się nimi opiekuj jak trzeba i tyle. Nic cudownego nie wymyślisz. Kokosów nie uzbierasz ale coś będzie. 

A jak długo już są w boxie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko sezony. W boxie były prawie miesiąc później poszły na zewnątrz na około miesiąc i od 4 dni są znów w boxie. Jak były na zewnątrz to mało co urosły

@Szym tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia jest 9 sztuk  i zaczęły kwitnąć a wszystkie w tym samym czasie poszły na zewnątrz i tak samo razem wróciły.

Te dwie po około 2 tyg zaczęły kwitnąć na zewnątrz już 

Teraz to one odżyły w tym boxie bo na zewnątrz to były oklapnięte i ciągle liście schły i odpadaly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne. Jak to sezony a świecisz im 20/4 to moga/powinny wrócić do rewegetacji. 

Ogólnie, to jak same zakwitły,a na dworzu światła ok 18h, to wydaje mi się że to automaty.

Teraz światła 20h...Ale numer. 

 

 

Podpytaj @Szym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To amnesia i critical zakwitły.Niby miały być wszystkie sezony ale chyba faktycznie masz rację że to mogą być automaty jak tylko te dwie odjebaly maniane 🙂

Ogólnie to one rosły na początku też bardzo szybko w porównaniu do innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sezony powinny odbić. PH pilnuj, I gleby i wody, wilgotność w boxie utrzymuj na 60-80% i czekaj. 

A automaty niech też rosną swoim tempem. 

Przejrzyj dobrze rośliny, czy insektów, robactwa nie przyniosłeś z pola. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za rady. Wczoraj wszystko było przeglądane i czyszczone z tych liści suchych. Wilgotność jest na poziomie 65-75% a pH 6.6-7 teraz . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wycial te chore liscie sezonowy, zrobilbym dobrego fryzjera. Podsypalbym troche nowej ziemii, podlalbym sama wodą o dobrym ph 6.0-6.7 i za 2 dni wjechałaby cala dawka (jaką podaje producent) odżywek, oczywiście z woda o doskonalym ph haha. 

Automaty to samo ale, bez fryzjera.

Nie wiem jak sie sprawdza ph gleby i chyba bym to pominął xD jestem zdania, ze po czasie sie samo wyregulujee. Jak były na dworze, to ph ziemi pewnie teraz ma w granicy 5.0 plus minus 1. Podniesie sie ten sezon, a za chwilę zajarasz automaty, także cierpliwości i bez pośpiechu. Elko

 

 

5 godzin temu, KlausKörner napisał:

To sezony powinny odbić. PH pilnuj, I gleby i wody, wilgotność w boxie utrzymuj na 60-80% i czekaj. 

A automaty niech też rosną swoim tempem. 

Przejrzyj dobrze rośliny, czy insektów, robactwa nie przyniosłeś z pola. 

Zeby plesn na automacie sie nie zrobila, ciężka sprawa 😀 jest juz w dobrym wieku mysle ze da rade na 60 nawet

Edytowane przez Git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się że to początek kwitnienia i o plesn raczej martwić się nie trzeba, a utrzymywać ją w granicach 60-80% sugerowałem ze względu na te 7 sezonow. I tak zależy jaka temperatura. 

Z tym podsypaniem ziemi dobrze Ci @Git podpowiada.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak lampa włączona to jest 28 stopni i spada na off do 25.

Fakt ziemi trochę ubyło od podlewania i nie spodziewałem się że aż tak ją spłaszczy bo bym nasypał pod sam korek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spulchni trochę to co jest i dosypać możesz. Ale żeby się twarda bryła nie zrobiła. A wilgotność moim zdaniem utrzymuj chociaż te 60-70 skoro tamte są na wegu. 2 tygodnie daj im podrosnąć i przełączaj 12h, wilgotność wtedy obniżaj do 50

Muszą się te automaty pod sezony dostosować i pod zgledem wilgotności jak i zaraz światła. Są 2 tamtych jest 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady bo dzięki temu odżyły i mają się dobrze 🙂

dziś im przełączyłem światło i zobaczymy co z tego wyjdzie 🙂

IMG_20210712_010822.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...