Skocz do zawartości
onyx

Potrzebna pomoc przy wentylacji

Rekomendowane odpowiedzi

Hey, aktualnie posiadam boxa 40/40/120 oraz wentylację wentylator osiowo-kanałowy 100mm 104m3 oraz Filtr węglowy Can Lite 150PL 150-165 m3/h 100/125mm

Problem jest taki że ciągle mam problem z temperaturą bo przekracza od 30°C więc mam wrażenie że wentylator nie radzi sobie z wyciąganiem ciepłego powietrza z boxa, dodam jeszcze że posiadam wentylator wtłaczający świeże powietrze 75m3,

Poradzicie mi czy wymienić wentylator czy to może być problem czegoś innego, staram się obniżyć temperaturę nawilżaczem powietrza 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Morenn Raczej logicznie pstrząc, jak chłodniejszy dzień to temperatura otoczenia lekko spada, ale nie gwałtowanie, potrzeba więcej chłodnych dni , by nastąpiło wychłodzenie w przestrzeni domu/ mieszkania, wtedy dopiero następuje realny spadek temperatury w boxie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem wentylator by wyłączał silne powietrze by obniżyć temperaturę ale z tego co widzę nic do nie dało więc zastanawiam się też nad podłączeniem go do wyciągu by dwa na raz wyciągaly ale czy to ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie mam coraz większe problemy z temperaturą bo dziś zastałem boxa z temp 36°C pytanie czy da jakieś sposoby na obniżenie jej oprócz wymiany wentylatora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...