Skocz do zawartości
Laboratory_

Przebarwione liście i białe plamki

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.
Czy mozecie ocenic czy to postep naturalny czy nie.

 

Zdjecia z fleshem te naturalne to sezonowka to jest jutro minie jej 30 dni. Tej dolegaja jakies przebarwienia wzdłuż korytarzy liścia, i jakieś białe plamki

Zdjecia bez flesha  (sorry) to automat, troche mi sie popalił, i jakis taki karzeł z niego. Zasadzilem go w donic torfowej, ona powinna rozpuscic sie z kontaktem z woda, ale nie wiem czy to dziala czy sie nie rozpuszcza a korzenie nie wychodza poza nia do donicy.. Albo jest inna przyczyna karłowatości. Swiatla wisza wysoko.

Proszę o ocene.

My 1 Time !

labo1 (1).JPG

labo1 (2).JPG

labo1 (3).JPG

labo1 (4).JPG

labo1 (5).JPG

labo1 (6).JPG

labo1 (7).JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ph dobre 6.0 do 6.8 Testerem sprawdzane, do obnizenia dodaje ph dodaje plagron ph minus. Chociaz jak sie skonczy przejde na ocet, wole naturalne niz cos co ma w skladzie informacje o tym ze plyn nie powinien miec stycznosci ze skora.

Co ciekawe... Napisane jest 1ml na 10l wody, a okazuje sie w realiach ze takie 10 kropel z pipety na 5l. zupelnie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlalem fajna woda z dokladnym PH 6.5. Zbadalem to co wyplynelo na dnie donicy tam wyszla woda 5.8.. Czy powinienem dalej podlewac PH 6.5 czy PH 7.5 aby podwyzszyc stan gleby.. Nie mam poki co testow PH na glebe i narazie nie bede mial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzies wyczytalem ze PH gleby jest takie jaka woda wyplywa. Tester 40 zl a ja bez kasy wiec, w ciemno to moj dobry traf (haha) soon i will upload photo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdj. jakis dziwny karzeł

Lalem 2 razy pk 13/14 potem sie skapnalem ze to na flo.. Moze stad te dziwne liscie.. Teraz czysta woda.. Brak siana zeby cos na gro kupic.. NO chyba ze pilnie potrzeba, jak myslicie?

labo2 (10).JPG

labo2 (5).JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 hours ago, Szym said:

@Laboratory_ jak chcesz mały plon to tak jak nie to nie 

Lipa... Wyciagnalem garsc ziemi aby oskubac ta doniczke torfowa. Jendnak okazalo sie ze czesciowo byla rozpuszczona a miajesca na korzenie i tak bylo sporo ponad doniczke (bo torf jest na dnie, 5l donicy) No i moglem tam jakis korzen urwac, wykopujac ziemie. Takze oprocz stresu zafundowalem jej jakies straty ??

Zwazywszy ze karzel nie wyszedl z mojej winy, okazuje sie ze to taki typ pestki ?? Tak mam to rozumiec. Lub bubel..

Odmiana to Fat Banana Automatic Feminizowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Laboratory_ napisał:

Zwazywszy ze karzel nie wyszedl z mojej winy, okazuje sie ze to taki typ pestki ??

twoja wina nie pestki, poczytaj trochę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...