Skocz do zawartości
Agor123

Duże przechylanie podczas wiatru

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć byłem dziś na spacerku, i zauważyłem że jeden krzaczek pod wpływem dużego wiatru który dziś u mnie występuje uginał się do samego dołu, taka prawda już myślałem że na moich oczach się złamie, jest wsadzony w doniczkę 30l i ma około 50cm wysokości porównując go do innych ten jest najmniej stabilny, dodam że nie miał żadnych przygód z przesadzaniem ani nic w te rzeczy bo od samego początku jest w tej doniczce tak jak inne. Pomóc mu wbijając jakiegoś pola i podwiązując go czy zostawić bo biorę pod uwagę też to że ma mokro przez to że padało a i wiatr jest bardzo silny bo i drzewami ładnie władał.

Pytanie drugie dotyczące treningu lst, znam dwie metody jedna z podwiazywaniem szczytów a drugą z podwieszoną siatką która według was była by lepsza?

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Agor123 napisał:

Pytanie drugie dotyczące treningu lst, znam dwie metody jedna z podwiazywaniem szczytów a drugą z podwieszoną siatką która według was była by lepsza?

z siatką to chyba o SCROG ci chodzi, nagnij ją normalnie czyli LST i jak ją wiatr giba za bardzo to musisz ustabilizować bo może ją połamać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...