Skocz do zawartości
Reeboks

Będzie coś z tego?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, takie głupie pytanie. Na poniższym zdjęciu prezentuje się amnesia auto w 71 dniu swojego życia. Czy te topki jakoś spuchną? Już 2 tygodnie jest w takim stanie i co tylko tyle mi urośnie? To nawet nie będzie 5g xD

IMG_20210611_212101.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Reeboks Ona wygląda, jakby była w początkowej fazie kwitnienia. Więcej napisz o uprawie, może ci po prostu światła brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy ogólnie mam boxa 45x45x120. Światło to Ledy ledam 35w.  Dziewczyny miały ciężkie początki mega zimno w pomieszczeniu. 2 tygodnie temu ta zaczęła kwitnąć. Ja się tylko pytam czy te topy spuchną na całe łodygi czy tylko spuchnie tam gdzie są włosy bo jak tam gdzie włosy to wielkie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Reeboks  Za duża powierzchnia na Ledmana 35 W , wolno będzie szło kwitnienie i topy nie będą dobrze zbite. Spuchną, jakiś tam kształt topa uzyskają, ale będą puchły wolno i nie będą specjalnie okazałe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak jak kolega wyżej mówi. Jakiegoś marsika ts600, albo hps'a, ale w takie upały to będziesz mógł sobie jajecznice zrobić jak słaba wentylacja. Bo sam musiałem zmienić. Ewentualnie jakieś cfl, ale niech wypowie się ktoś jeszcze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@MałyTopek  Nie musi kupować ani hpsa ani marsa, wystarczy , że dołoży żarówek Led albo dokupi panel Ledam 35 W, lub przynajmniej Ledam 25 W i powinno być już w miarę w porządku. Widać, że ziomek leci budżetowo i na ts600 pieniędzy nie ma, a hpsa nie ma sensu, by tam na lato ładował, bo to temperaturowe zabójstwo dla roślin, a zapłaci za niego tyle, co za kolejny panel Ledam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Zielone krainy Chciałem pisać  o żarówkach, ale już odpuściłem. Oraz że nie ma sensu hpsa, ale najważniejsze że dopowiedziałeś co trzeba gratki. :smokelots:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Reeboks  Spoko ziomku, każdy orze, jak może. Roślinkę masz ładą, brakuje jej po prostu światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

spróbuj jak najtańszym kosztem dowalić coś światła naprawdę nie wiele wydasz, a tylko zyskasz pamiętaj 3miesiące+- piechotą nie chodzą 😄 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Reeboks Pewnie tak, ale będziesz długo czekał na plon, bo będą bardzo wolno szły i jak już dojdą to będziesz miał raczej dość luźne topy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...