Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem z koedy ten post bo od dzis tu jestem hehe ale nie kupuj tego heckermana to badziew jak niewiem , po 7 tygodniach uprawy lsd auto nie ma nawet jednego topa a niby 9 tygodni od nasiona do zbioru i ogolnie kiepsko to sqieci jesli juz to do kielkowania 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Songokush napisał:

po 7 tygodniach uprawy lsd auto nie ma nawet jednego topa a niby 9 tygodni od nasiona do zbioru i ogolnie kiepsko to sqieci jesli juz to do kielkowania 

A jaką masz powierzchnie? Może za mało światła na daną powierzchnie albo zamiast auto trafił ci się sezon 

Ale fakt faktem światło słabe 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powieszchnia 50/50/150 to moja pierwsza indyjka wczesniej tylko oudthor stad tez brak wiedzy na temat dobrego oswietlenia skierowal mnie na tego heckermana hehehe bo chyba nie ma takiej opcji zeby liscie lodygi rosly a topki nie ? Pod tym samym ledem niby fullspectrum ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś dla testu w szafce pod 1 taką żarówką 10w normalnie pojechałem od początku do końca. 

- Roślina będzie strasznie mała. 

- Bardzo długo będziesz czekać, żeby cokolwiek się pojawiło. 

- jak już takie masz, to najlepiej zostaw je tylko i wyłącznie do wegetacji roślin. 

Albo nawal 50 takich żarówek, to może coś da. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dociągnij juz na tych lampkach tego growa, uzbieraj kase na ts600 albo ts1000.
Chyba ze chcesz cos innego to ostatnio wiele osob jara sie tym 

https://www.growthejungle.com/
https://www.growtent.pl/pol_m_OSWIETLENIE_Lampy-Led-Grow_Grow-The-Jungle-2877.html

(jak juz bedziesz zamawiac marshydro to zamawiaj bezposrednio od producenta, wyjdzie ci znacznie taniej)

Edytowane przez spoja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ZielarkaMyślę, że jak na tak chujowe warunki jak szafka, wiatrak i ta żarówka, to te ~16g to całkiem dobry wynik był.

Ale tak jak mówiłem, roślina strasznie mała, pąki też nie tak "duże" jak powinny, ale nie było też żadnych niedoborów w świetle (jakby na styk? :D)

Tak więc eksperyment udany jak najbardziej, tyle że biznesu na tym nie zrobisz 😄

Szczerze, taka żarówka jest fajna jak ktoś chce parę g, a ma tylko parapet (już lepsza lampka w szafce niż przypal) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nothern light i blue cheese automaty pod nimi.Mogę uratować je dokładając jakieś światło?Po kosztach tym razem.Na następną hodowlę uzbroję się lepiej.Kosztowały prawie dwie stówy w sumie, chciałbym je wykorzystać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc co dołożyć aby bylo dobrze?

Tzn. kupić jakieś żarówki czy gotową lampę.Zależy mi na cenie.Lepszy sprzęt kupię wkrótce...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...