Skocz do zawartości
Skunks69

Pytania od początkującego indoor

Rekomendowane odpowiedzi

@Uznany ekspert rozmowa tyczy się tego 

Godzinę temu, Uznany ekspert napisał:

@Skunks69 30x30 to nie jest nawet optymalne na jedną rośline a co dopiero cztery...Jeśli już koniecznie chcesz tam coś upchać to ekstremalny supercropping,ale czy ten cały cyrk wart jest 5-10g...

 ty się czepiasz powierzchni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Tester  Wiedziałem, że jego przygoda na tym forum nie potrwa długo i dobrze:) W pełni popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato jakie sezony? ja mam ziarenka z suszu cbd XD
i jeszcze pytanie. czy z kwitnieniem jest tak że w dowolnej chwili wegetacji mogę wbić je w tryb kwitnienia zmieniając po prostu światło na 12/12? czy jak to jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@Skunks69 Jak pytasz o wysokość to LST i super croping. Ewentualnie sadzenie w odpowiednio mniejszej donicy, jaka nie pozwoli systemowi korzeniowemu na to, aby się zbytnio mocno rozrosnął, jak mowa o auto, a jak to fotoperiod to dać w miarę krótki weg.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zielone krainy napisał:

@Skunks69 Jak pytasz o wysokość to LST i super croping. Ewentualnie sadzenie w odpowiednio mniejszej donicy, jaka nie pozwoli systemowi korzeniowemu na to, aby się zbytnio mocno rozrosnął, jak mowa o auto, a jak to fotoperiod to dać w miarę krótki weg.

czyli fotoperiod jest każda oprócz automatu? bo ja żadnego automatu nie mam. Jak i kiedy prowadzić w kwitnienie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...