Skocz do zawartości
Majki

Książki

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś coś czyta? Jakieś książki? Coś ciekawego i chciałby się tym podzielić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam książki. Aktualnie kończę mitologie słowiańską. Niedługo chce się zabrać za poezje, wiec jak ktoś coś poleca to chętnie przeczytam 😌

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Morenn Ja ostatnio tylko kryminały czytam Remigiusza Mroza, kolega mi polecił jedną książkę i przyznam ze jego powieści robią na mnie wrażenie. 
Książki które polecam jego autorstwa to:

Seria z Sewerynem Zaorskim

-Listy zza grobu

-Głosy zza światów 

-Szepty spoza nicości

Teraz czytam serie z Joanną Chyłką (13 powieści) Jedną już mam za sobą, zostało jeszcze 12 a tak poza seriami polecam jeszcze „Osiedle RZNiW” bardzo fajna opowieść i mega wciąga 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja polecam książkę Język C++. Szkoła programowania. Wydanie VI Stephen Prata. Jest męcząca, ale dobra na nudę, poza tym pożyteczna, bo zmusza nas do używania szarych komórek, szczególnie w ćwiczeniach które rozwiązujemy sami, dzięki czemu Alzheimer nam nie grozi 😄

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam całą serię Simon'a Beckett'a
 

Pierwszą powieścią, w której pojawia się dr David Hunter jest Chemia śmierci (2006), a następnie występuje w Zapisane w kościach (2007). Trzecią częścią jego przygód jest książka Szepty zmarłych (2009), czwarta powieść nosi tytuł Wołanie grobu (2011), a piąta jest zatytułowana Niespokojni zmarli (2017). Najnowszą szóstą częścią z jego udziałem jest Zapach śmierci (2019). Oprócz sześciu powieści dr David Hunter pojawia się również w opowiadaniach Dzień jak dzień (2013) oraz Cat and Mouse (2016), które w Polsce nie zostało opublikowane.

David Hunter jest wdowcem – stracił swoją żonę, Karę i sześcioletnią córkę, Alice w wypadku samochodowym. Z zawodu jest antropologiem sądowym, wykształconym na trupiej farmie (znajdującej się na terenie University of Tennessee Anthropological Research Facility). Po stracie rodziny, podejmuje pracę w Manham w hrabstwie Norfolk w Anglii, jako lekarz rodzinny. Wydarzenia w Manham zmuszają go do wykorzystania swych zdolności ponownie. Przyczynia się to do powrotu na wcześniej obraną ścieżkę życia zawodowego.

  • Bibliografia:
  • Chemia śmierci. 
  • Zapisane w kościach. 
  • Wołanie grobu. 
  • Dzień jak dzień. 
  •  Cat and Mouse. Nie opublikowane w Polsce, 2016.
  •  Niespokojni zmarli.
  • Zapach śmierci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...