Skocz do zawartości
Gość

MARS HYDRO TS600 100W VS LUCKY GROW LED

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Witam mógłby mi ktoś powiedzieć czy jest jakaś duża różnica w jakości/plonie itp między marsem, a " LUCKY GROW LED MODULAR110, UNIWERSALNE, SOCZEWKA 120° "

Bo ceny podobne, ale wole się upewnić czy naprawdę tak wyjątkowy jest marsik 

Ewentualnie LAMPA LED PHYTOLITE CREE XTE 3000K NAKED COB 120W, ale to już cena 800zł+-  i czy nie będzie za mocny jak na boxa 50x50x120

Dobra do zamknięcia 

Zostanę przy marsie, a następnym razem pójdę w innego leda 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MałyTopek pierwsza sprawa Mars jest bezdźwięczny a tu masz hałas Ok 40 dB do tego sprawdź ile nad roślina może być Mars a ile ta soczewka tym bardziej ze marsy są sprawdzone  zobacz sobie ofertę od ledam trochę ludzi tym swieci 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Annigmato A powiedz mi jak możesz LAMPA LED MARS HYDRO TS600 100W GROW  za chwilę go zamówię tylko widzę że żadnego chłodzenia nie ma po prostu kabel  zasilajacy i tyle. Musze dokupić jakieś chłodzenie do niego ? Czy mieszak + wyciagajacy starczy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Napisano (edytowane)

dobra 50x50 to niewiele więcej i tak planuje do max 3 sadzonek, a w najgorszym przypadku coś światła dorzucę na ten moment mam kilka ledow chinskich. 

Mars zamowiony do zamkniecia/usuniecia. Dziękuje wszystkim za pomoc 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...