Skocz do zawartości
crack zenon

podlewanie roślinki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@crack zenon nie bedzie, . Ja mam w boxie, przy zapalonych lampach i wlaczonej wentylacji 25 st. C i 40% rh, a jak wylaczam, to mam 20 st. C i 60 % rh, czyli tez rozne warunki. Nie wem gdzie mieszkasz, ale jak bedziesz mial cieplo na dworze, to mozesz ja zostawic na stale na zewnatrz. Jak masz mozliwość, to wystaw ją od południowej strony.

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, crack zenon napisał:

@dantes205 @dantes205 

wlasciwie moge sprobowac jak mowisz ze bedzie to dobra opcja, ale mam jedynie opcje wystawienia ja od zachodu

No to utrudniasz sobie zycie z ta roslinka. Jak masz mozliwosc, to przesadz ja na out, bo nic z niej nie bedzie, za malo swiatla bedzie miala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dantes205 @dantes205 

no ale nie mam gdzie na dobra sprawe tak zeby nikt sie przypadkiem na to nie natknal.

a jesli juz to bym musial zapierdalac kawal zeby kontrolowac te roslinke wiec mysle ze po prostu ja zostawie i niech sie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crack zenon potrzymaj ja na parapecie do pierwszej polowy czerwca, a potem przesadz ja na outa. Ogarnij miejscowke, jak masz daleko, to poczytaj o nawozach wolnouwalniajacych ( np. obornik) i bedziesz mogl do niej zagladac raz na tydzien, bo jak ja bedziesz trzymal na parapecie, to bedziesz sie tylko wqrwial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dantes205 no ale co rozumiesz pod mysla ze bede sie wkurwial? bo w sumie ja po prostu chciałbym wiedziec czy jest to w ogole fizycznie mozliwe wychodowac ja do końca na parapecie, bo nie wyobrażam sobie ja gdzies przenosic na outa, a czy to bedzie jakies czasochlonne czy problematyczne to wsm niewazne byleby umiec to rozwiązać i kontynuuowac uprawe

i no nie zalezy mi tez na mega plonach ja jakbym sciagnal z tych dwoch roslinek 5 g to bylbym kurwa szczęśliwy i by mi to dalo duza satysfakcje bo ja narazie nie jestem pewien do konca co do tego czy ona jest w stanie w ogóle zakwitnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crack zenon a to roślina fotoperiodyczna? bo na parapecie łatwiej było by z automatem bo fotoperiodyczna może wyrosnąć na dużego badyla, jest możliwe aby zebrać jakieś topy z uprawy parapetowej ale lepiej sadzić automata, była fotorelka gdzieś tu na forum z uprawy parapetowej i wyszło to w miarę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Automat może ci zakwitnąć i może roślina ci dojdzie na parapecie. Na pewno nie będzie dużo ale zawsze własne 🙂 dla testu jak najbardziej bym spróbował ale musisz mieć na oświetlonym parapecie i chociaż pilnować pH wody która podlewasz. Jakiś biohumus na start i na kwitnienie ripen jak chcesz po kosztach 

Edytowane przez HappyCow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...