Skocz do zawartości
crack zenon

podlewanie roślinki

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli tak jak na zdjęciu widac, ze ziemia jest wilgotna (a jest taka od 24h) to nie podlewac  jej do czasu az wysuszy sie lekko, czy podlac juz? 

1620985678550448573583119421378.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crack zenon  Najlepiej podlewać wtedy kiedy wkładasz palucha do ziemi i czujesz że sucho wtedy podlewasz odstaną wodą tyle by lekko uciekło dołem, pytanie czy roślinka będzie na parapecie czy leci na out?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Potwierdzam. Szkoda zachodu jak zostawisz ja w domu bez żadnego oświetlenia. Tak samo zaopatrz się w nawozy bo jak nie będziesz jej karmił to też nic z niej nie będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! gratulacje tylko pewnie masz cały zestaw nawozów i wiedzę bo kolega raczej powinien trochę doczytać druga strona jest taka ze chcemy zapewnić im jak najlepsze warunki bo idąc tym tropem lepiej będzie sprzedać sprzet kupić ziemie i nasiona .jako trening jak najbardziej mam nadzieje ze się mylę ale raczej nic z tego parapetu nie będzie

daj @crack zenon fotorelacje chętnie popatrzę co się dalej dzieje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! spoko jestem pełen podziwu masz rękę ludzie wydają duże pieniądze i maja po 10g z krzaka  a tu parapet woda i 30 😎👍może paszczak z muminkow by to ogarnął a tak serio to szacun 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Annigmato spoko moge co jakis czas robic update i zobaczymy czy faktycznie nic nie będzie z tego, ale mam nadzieje ze bedzie tak jak w przypadku kolegi wyzej. w kazdym razie obecnie sie prezentuje tak jak na załączniku widac. wydaje mi sie ze wygalda zdrowo a tez nie daje nic oprócz wody poki co. mam kupiony jakis zwykly biohummus ale nie mam bladego pojecia czy on jest opcjonalny w przypadku gandzi ale z tego co czytałem bedzie okej wiec najpewniej przy następnym podlewaniu go dodam

16223693613432077354238122132812.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@crack zenon one ida na outdoor, czy na parapecie beda do konca? Bo jak bedziesz przesadzal, to nie rob treningu, dopoki ich nie przesadzisz. Wydaje mi sie tez, ze lepiej by mialy po drugiej stronie parapetu, tzn na zewnatrz

Edytowane przez dantes205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, crack zenon napisał:

@dantes205 zostaja na parapecie do konca

Nie wiem jakie warunki masz na zewnatrz, ale jak masz w okolicach 20 st. C, to dalbym je na zewnatrz. Jak sie boisz, ze Ci te doniczki zdmuchnie z parapetu, to mozesz jakis sznurek przywiazac do doniczki, a ten sznurek przytrzasnac oknem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dantes205 @dantes205 @dantes205 

no wlasnie zmiennie bardzo i raz po 18 stopni a raz po 13 i generlnie ten tydzien raczej deszczowy, a w nocy schodzi pewnie do tych 10 czy cos. Z kolei w domu mam te pewnie 19/20/21 stopni, przeplyw powietrza ciagly bo praktycznie nie zamykam okna a roślina stoi przy oknie wiec no nw, co o tym myslisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...