Skocz do zawartości
Dominik123

Box 40x40x100

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, zamierzam zrobic z plyty OSB boxa o wymiarach 30x30x100 lub 40x40x100 na jednego lub dwa automaty.

LED wybralem od LEDAM 35W  i jedna zarowka 8k lumenow (gdzies znalazlem w szafie 😛 )

Zastanawia mnie jak ogarnac wentylacje w takim boxie, jakies pomysly ? 


Budzet raczej niski, nie chce wydawac setek.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym bez wentylatora wtlaczajacego i wyciagajacego ? 
nie wiem czy tu mozna wklejac linki takze, czy taki komputerowy 120MM 2000obrotow/m wystarczy  na dwie rosliny do takiego boxa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Piccolo a jaki polecasz w miare tani ?

wlot zrobie pasywny, moze byc po prostu wywiercona dziura 3x3cm ?
 


taki wyciagajacy chyba zrobi robote, przy okazji z filtrem to nie bede musial juz nic wiecej kombinowac 😄  

Edytowane przez Dominik123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wiesz co mówisz 🙂 przerabiałem PC boxa i 3 filtry od prowizorki do profesjonalnego (samoróbki) i teraz nawet w turbo małym namiocie 35x35x90 musiałem docelowo kupić normalny wentylator + profesjonalny filtr węglowy. Inaczej zapach uciekał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@HappyCow większość growerow wydaje pieniądze i czas a te filtry nie są takie drogie w porównaniu do celu poza tym są jak patrząc na cały sprzet jednym z tańszych elementów naszego boxa No i nie kosztują aż tak dużo tym bardziej do małego boxa  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego podpowiedziałem żeby od razu kupił porządna wentylacje bo będzie miał problemy jak zapach zacznie uciekać. Tym bardziej ze ludzki nos przyzwyczaja się do zapachu i dana osoba może nie czuć albo czuć słabo a zapach będzie się dalej rozprzestrzeniał 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...