Skocz do zawartości
Gumiś

Czym dojeżdżać na spota ?

Rekomendowane odpowiedzi

polecam motocykl tylko musi być on taki który ma w miarę dobre przyśpieszenie i wyciągać przynajmniej 100km/h do tego opony jakieś kosteczki na las, najlepiej jak by to było enduro wtedy po lesie możesz łatwo uciec np przed strażą leśną, i motor zawsze chowaj w krzaki i nie blisko miejscówki aby Cię nie było słychać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te debile ze straży leśnej czasem mogą zatrzymywać więc musisz mieć czym uciec i znać dobrze las, zwykłym szosowym motorem moze być ciężko dlatego polecam jakieś enduro czy crossa 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem sytuacje różne z leśnikami i psami, psy też czasem jeżdżą po lasach i rowerem jak coś wieziesz mogą cię skontrolować, dlatego motor jest zalecany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gumiś jest to jedna z bardziej przypałowych opcji, pod warunkiem że nic nie przewozisz samochodem i nie stawiasz w pobliżu spota, ale jadąc samochodem w środku lasu wzbudzasz podejrzenia, chyba że jest okres grzybów czy jagód to można przyświrować 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uciekałem leśnikom nie raz , to barany są takie że trzeba na nich uważać, oczywiście motorem, raz skuterem zepsutym im uciekłem który miał słabe przyspieszenie 

Edytowane przez Golden Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...