Skocz do zawartości
pest

New bby gorilla auto i starsza siostra purple punch

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

typowa amatorka bez spin 😉 nieoczekując niczego ciesząc się ot tyle na dziś

20210430_164302.jpg

20210428_225941.jpg

Uuuu25500.jpg

Edytowane przez pest
Zaćmienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@pest Z pełnym luzem, wyciąga się ziomku, mało światła. No i lej mniej wody ta roślina nie lubi, jak jej korzenie mają regularnie za mokro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzięki 🙂 nie mam funduszy na lepsze ledy póki co.. jak nie przy tej to następnej ale jestem wkręcony dzięki za rady.. podlewam 2 razy w tygodniu nie przeginam z odrzywkami pilnuje ph może z gorylkiem pójdzie mi lepiej .. mam te siatki ale nie mam serca jakoś ich założyć ;( może next time 

Edytowane przez pest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@pest Dodaj zwykłych żarówek led za grosze, nie musisz kupować panelu led. Jaką masz powierzchnie tego namiotu ? Nie podlewaj wcale aż do przeschnięcia ziemi. Lej dopiero, jak po włożeniu palca do ziemi do połowy uznasz, że jest sucho , bo wilgoć jest ledwo wyczuwalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak się przyjrzysz mam najtańsze dziadostwo w donicy mierzące wilgotność gleby i ph i tak mniejwięcej to wygląda spada mi wskazówka na sucho i podlewam. Mam 2x ŻARÓWKA DO WZROSTU ROŚLIN E27 120x LED 80W I jedną 50w wymiary hmm zwykła szafa oklejona przygotowałem ją do max metra80 czytając opisy indoorowych wzrostów pestek "dodając troszkę od siebie" większe nie mogą wyrosnąć bo utnę łeb hah na szerokość I głębokość hmm pół na pol metra może trochę więcej a oświetlenie wędruje góra dół w zależności od wielkości panienki .. chętnie zakupie jakieś światło podrzuć na priv co się może przydać 😉 

Mam psa z glejakiem mózgu co miesiąc 1 lub 2 butle 10ml olejku w zależności od ilości napadów padaczki... każda od 8 do 9 stów zależy mi żeby się podszkolić w tej kwestii I samemu jakiś olejek zrobić kosmos ale mam to gdzieś 😉 wiem że nie z tych pestek ale ... naumieć się można na prostych pestkach 

Będę wdzięczny za wszelakie porady dlatego się Tu pojawiłem pozdro 

Screenshot_20210502-014101_Allegro.jpg

Edytowane przez pest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@pest  By coś z tego wyszło to musisz mieć ilość światła adekwatną do powierzchni uprawnej. Zmierz swoją szafę , jaką ma powierzchnie i do niej dostosuj oświetlenie. Wystarczy, że dokupisz zwykłych żarówek led , ale musisz znać rozmiar swojej powierzchni , by dokupić ich wystarczająco dużo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki 🙂 wyj.. już cierpliwości brak od lutego rósł poszedł precz zostało dziecko gorylkowe i czekam na pestki cbd od royal.. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...