Skocz do zawartości
onyx

Lowryder auto [ Mars TS600 100W ] (0.16m2)

Rekomendowane odpowiedzi

Dowiadywałem się trochę na temat uprawy. 

Ona bardzo rzadko daje jakiekolwiek nasiona, susz w obrocie w ponad 80% pochodzi jeszcze z lat 60. Szok. 

Edytowane przez KlausKörner

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, onyx napisał:

@KlausKörner daj znać z przygody bo w przyszłym miesiącu chciałbym sobie zamówić ale póki co zwykły bez ekstraktu

Wziąłem 30x bo:

5x kosztuje 17.99 a minimalna wartość zamówienia to 20

10x kosztuje 22.99, 30x 23,99 a (PA to) 20x 24,99, więc tak było najkorzystniej. 

Więc jak chcesz tylko susz to albo dużą paczkę bo susz jest od 4,95 w gore, a wartość min zamówienia 20, albo od razu weź nasiona u nich  wtedy wilk syty i owca cała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś rqs dawał w takich fiolkach ale to było z 10 lat temu. 

Mi się wydaje, że często nasiona od pośredników, te markowe z dużych seedbankow, często są stare, kupione hurtem i tanio, być może z partii których producent już nie sprzedaje. 

A pewnie nie sprzedaje bo dba o opinię. 

A oni tam mają też barney's. 56 produktów. 

Screenshot_20210730_085829_com.android.chrome.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, onyx napisał:

@KlausKörner no właśnie dostając w takiej fiolce mam wrażenie jak bym dostała nasiona które się dostaje w gratisach i są one wątpliwej jakości 

Dostając taką fiolkę od producenta bezpośrednio, to jeszcze huj, ale od polskiego pośrednika.... Od razu wrażenie jakby mnie ktoś w huja robił. 

Najlepiej od barney's bezpośrednio albo zamnesia.com - przy okazji z salvii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barney do 3 nasion daje jedno i można wybrać gratisowe z 10 czy 20 do wyboru. 

Gratis to będzie sezon

1 minutę temu, onyx napisał:

@KlausKörner aczkolwiek dostałem tego 'lowraydera" w oryginalnym opakowaniu i widzisz co się dzieje xd

Ale nie wiesz ile to opakowanie leżało u producenta a ile później u handlarza pośrednika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...