Skocz do zawartości
MG32

5 tydzień flo ale stoi w miejscu nie puchną

Rekomendowane odpowiedzi

Nawóz Topmax, Biobloom zwykł woda filtrowana co drugie podlewanie bez nawozów, światło 20/4 Led 300w (ponoć 🙂 ) 5 tydzień na flo i coś te topki nie nabierają masy. Co poradzicie?

1BB6965B-FE56-42BB-ADFB-936B7566DC77.jpeg

C066420D-9B21-48FB-BAFA-844B75E977A7.jpeg

8AC18845-2631-4492-9D4A-18894846F22A.jpeg

0971BCA7-030B-4AC9-83A0-F15D5B7DB60C.jpeg

60F2CBA7-D4F0-4804-B7C2-A99F703D6F00.jpeg

3 godziny temu, Dzielnicowy napisał:

Mamy ci z fusów wywróżyć ? Bez podstawowych informacji nic nie zdziałamy zdjęcie bez lampy tez poprosimy 

Dałem dodatkowe zdjecia i dane, jestem początkujący prosiłbym o jakieś wskazówki co złe zrobiłem co mam poprawić? A dodam ze ziemia lithemix

Edytowane przez MG32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To że nie puchną robi na pewno lampa i brak dobrego oświetlenia 🙂 na przyszłość wszyscy na forum odradzają tego typu lampy, lepiej kupić coś troszkę drozej, ale mieć z tego pożytek? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Zenonowicz napisał:

To że nie puchną robi na pewno lampa i brak dobrego oświetlenia 🙂 na przyszłość wszyscy na forum odradzają tego typu lampy, lepiej kupić coś troszkę drozej, ale mieć z tego pożytek? 

 

@Piccolo Do 100€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, MG32 napisał:

@Zenonowicz możesz zaproponować jakaś lampe (led) do boxa 60,60,120

Słuchaj w takich pieniążkach weź sobie kolegi @Piccolo druga propozycje tzn. Mars hydro ts600. Ostatnio zapłaciłem za nią 500zl jej solidność wykonania (jak wspominali użytkownicy tutejszego forum) pozostawia wiele do życzenia, ale są to diody zbliżone do diod samsunga, w boxie 60x60 na pewno sobie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...