Skocz do zawarto艣ci
ArteK

Vaporyzator

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Mordeczki 馃槉

Dzis troche z innej beczki.

Naszla mnie my艣l na spr贸bowania wyluzowa膰 sie w艂a艣nie za pomoc膮 vapo, glownie tez ze wzgl臋d贸w zdrowotnych gibony bonia i dzidy, wszystko mi przesta艂o odpowiadac.

Z tego co wyczyta艂em ten maly cygaret znacznie obni偶a temperature dymu wiec ogromny plus dla zajechanych p艂uc jak pi臋t u Cejrowskiego.

Co Wy sadzicie na ten temat

Jak wplywa to na bombe,jak na zdrowie, co mogli byscie poleci膰 z dostepnych na rynku sprzetu. 馃槑馃挭

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zielone krainy

@ArtizO Jak masz hajs to bierz, kt贸ry艣 z modeli waporyzator贸w od STORZ & BICKEL.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

@Zielone krainy najpierw mysle Mordeczko pasowalo by sprobowac czy mi to podejdzie. Wywale becel a sie okaze ze jednak nie dla mnie te nowinki. Narazie to czekam na marsa ts1000 bo jakis problem z ksiegowosci膮.... viednemu zawsze wiatr w oczy i piqch w sanda艂ki.馃構馃槂馃ぃ

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Zielone krainy

@ArtizO Jasne, waporyzator to 艣wietne rozwi膮zanie, jak chodzi o zdrow膮 konsumpcje zio艂a z dobrymi efektami haju. Tylko, 偶e waporyzator z niskiej p贸艂ki cenowej nie zapewni takich dozna艅, jak co艣 ze 艣redniej lub wy偶szej p贸艂ki cenowej i mo偶esz si臋 zniech臋ci膰 do wapa nie dlatego, 偶e to lipne urz膮dzenie, ale dlatego, 偶e model z niskiej p贸艂ki cenowej nie spe艂ni twoich oczekiwa艅. Zwi膮zku z tym moim zdaniem lepiej poczeka膰, zebra膰 hajs, jak si臋 go nie ma na ju偶 i kupi膰 co艣 lepszego z czego b臋dzie si臋 zadowolonym.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Ja si臋 tak ostatnio zjaralem 偶e mi si臋 pojeba艂o i pod艂膮czy艂em panel Led bezpo艣rednio pod 230, zamiast przez zasilacz, poszedl strza艂, diody do kosza, od nowa b臋dzie lutowanie聽

Edytowane przez konopny_janusz

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj now膮 pozycj臋...