Skocz do zawartości
dziki1920

Nawozy i Stabilizatory

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko zamówiłem CANNA TERRA VEGA  na wzrost i CANNA RHIZOTONIC STYMULATOR SYSTEMU KORZENIOWEGO i czy kupować na kwitniecie CANNA TERRA FLORES  gdy nasiona są automatami ? 

Kiedy zacząć ich używać i jak często ? Nasiona dopiero co włożone do ziemi.

nasiona automaty w boxie pod hps 

Edytowane przez dziki1920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Ja tu porad nie udzielam, bo sam jestem początkujący, ale wiem, ze musisz jeszcze napisac w jakiej ziemì będziesz uprawiał i jaka odmiana automatu Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Godzinę temu, dziki1920 napisał:

Siemanko zamówiłem CANNA TERRA VEGA  na wzrost i CANNA RHIZOTONIC STYMULATOR SYSTEMU KORZENIOWEGO i czy kupować na kwitniecie CANNA TERRA FLORES  gdy nasiona są automatami ? 

Kiedy zacząć ich używać i jak często ? Nasiona dopiero co włożone do ziemi.

nasiona automaty w boxie pod hps 

Amnesia i Blue chesse mass

Ziemia terra profesional plus

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dziki1920 to jak masz ziemie canna terra plus to przy automacie nie bedziesz napewno uzywal odzywek na wegetacje. Przy tej ziemi canna terra jest zbędna. Rizhotonic jest na korzenie mozesz go używać od pierwszych dni tyljo zaczynając od pół dawki.

Canna flores zaczynasz jak roslina zacznie kwitnąć jakos w drugim tygodniu zaczynając od pllowy dawki. Proponuję dokupic pk 13/14 i boost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...