Skocz do zawartości
ArteK

Zestaw wentylacyjny

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Wszystkim

Mordeczki zapytajke mam juz tlumacze OcB

Namiot:

60x60x180 z tego co wiem mnożymy to razem i daje na objetosc namiotu 64,8m3??.

Jesli tak to czy ten zestaw dzwignie sprawe?

 

Filtr:

Filtr węglowy Mastercarbo 260am3/h - fi100mm

Wentylator:

Wentylator kanałowy TT100 - 187m3/h VENTS

Wlot pasywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@ArtizO W tej cenie moge ci polecić wentylator ram 100mm. Ma dwie regulację 165/200 jest w miare cichy i łatwy do czyszczenia

@ArtizO https://www.growtent.eu/product-eng-4058-Mixed-Flow-RAM-fan-100mm-two-speed-199m3-h-100mm.html

Edytowane przez Dobry_Człowiek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! ten model jest ponoć z dwu stopniową regulacją jak rozmawialiśmy na temat wentylacji to specjalnie pytalem bo dwie różne specyfikacje czytalem

@Dobry_Człowiek! Niemoge nigdzie nic na temat tego filtra znaleźć. 

Filtr węglowy Mastercarbo 260am3/h - fi100mm

Model: TT100 R1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! siemanko znów glowe zawracam. Obecny wentylator ktory mam zaczyna strasznie głosno chodzic. Poleć cos do 200m3 cichego i jesli to możliwe w miare przystepnej cenie, tego rama nie moge nigdzie znaleźć gdzie byl by dostepny?

Piona!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! strona elegancka cos wybiore dzięki.

Btw zastanawialem sie nad ac infinity t6. Ale niestety cena plus transformator( koniecznie potrzebny bo nie jest przystosowany na rynek EU) ale sprzet klasa i robi robote. Moooze kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek!  napisalem do producenta wiec bede mial potwierdzone info, wspomniales ze nie da sie zaprogramowac temperatury w dzien i w nocy. Wydaje mi sie ze ustawienie np stale 26°c i nie ma wpływu otoczenie bo ten sprzet ponoć reguluje temperature(utrzymuje ją) i wilgotnosc. Dowiem sie cos wiecej dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dobry_Człowiek! Witam dobry Czlowieku 😀 zapytajke mam. Mam filtra mastercarbo. Ale po wejsciu do pomieszczenia tak pieknie pachnie ze masakra. Wentylacja chodzi 24/7. I teraz moje pytanie czy filtr jest zjebany czy potrzebuje jeszcze do niego jakis neutralizator zapachow.? Wydawalo mi sie ze sam filtr powinien wystarczyc zwlaszcza ze jest sporo wiekszy niz byc powinien?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polaczenia miedzy filtrem a wentylatorem owszem. Dosyc mocno zaciśnięte opaskami tymi metalowymi. Boxa mam hujowego bo jakis no name chińczyk zasrany co mnie podkusilo do kupna tego badziewia.

@Szym

@Szym i najgorsze jest to ze capi na samym wejsciu w wiatrołapie. Nigdzie indziej..xF a namiot stoji zupełnie gdzie indziej. Co sadzisz o tych maskowaniach zapachu ona czy jakos takos ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, ArtizO napisał:

Boxa mam hujowego bo jakis no name chińczyk zasrany co mnie podkusilo do kupna tego badziewia.

to może przyczyna 

14 minut temu, ArtizO napisał:

Co sadzisz o tych maskowaniach zapachu ona czy jakos takos

coś tam ponoć dają ale nie testowałem ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...