Skocz do zawartości
ArteK

Cfl 250 dual odległość

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko wszystkim.

Lampa 250w spectromaster dual.

Box 60-60-180

Mam 3 panny J-H N-L auto i wychodzi na to ze GSC to nie automat. Ale do rzeczy,  Jacek bardzo ladnie i efektywnie sie rozwija co do N-L przypalilo mi szczyt. Jaka odleglość zachować zeby nie sfajczyly sie na amenoo. Dodam ze ten cfl jakiś chory na umyśle  bo wystarczy ze nie jest w poziomie i zaczyna tak grzać jak ruski termos. Jakieś rady sugestie ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym sproboje zobaczymy co wyjdzie. Jeszcze jedno pytanko wyzej wspomnianej GSC. J-H i NL zaczely ladnie kwitnąć co do GSC nic absolutnie grzeje 18/6 jak zrobie flipa na 12/12 odbije sie jakos na tych dwoch autosach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, ArtizO napisał:

odbije sie jakos na tych dwoch autosach ?

nie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym francja elegancja dzisis zrobie flipa i zobaczymy nie ukrywam ze najbardziej bylem napalony ma GSC 

J-H od startu byl bardzo marny a pani GSC byla faworytką. Widac matka natura robi swoje. Dzieki za info !🖐

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym jest to moja druga wyprawa z groow, wole zapytac doswiadczonego zielarza. Zawsze automaty lecialy a to mial byc bonusik tez auto, jednak nim nie jest. Dzieki wielkie za info i z przykrością informuje ze od czasu do czasu glowe zwrócę pozdrawiam 🖐💪😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...