Skocz do zawartości
Qwenix

co się dzieje z moją rośliną

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zielone krainy

@Qwenix Rób jak uważasz, ale przyklejanie leda do sufitu szafki to proszenie się o kłopoty. Przykręć leda , nie przyklejaj, bo przyklejanie  może mieć zły finał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje zdanie wyciaga sie po zdjeciach slabo umiejscowione korzenie albo probowales ja dotykac albo widzi lepszy lumen gdzie indziej

@Charyx lepsze swiatlo zaradzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minutes ago, Charyx said:

moje zdanie wyciaga sie po zdjeciach slabo umiejscowione korzenie albo probowales ja dotykac albo widzi lepszy lumen gdzie indziej

@Charyx lepsze swiatlo zaradzi

własnie też to widziałem zobacze ile ją tak trzymać do wykałaczki przymocowaną taśmą myśle że tydzien jeśli nic nie zrobie to trudno 2 roślinki bardzo dobrze wyglądają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Piccolo said:

@Qwenix podsyp ja ziemia, będzie krótsza łodyga, nie będzie ją tak wyginać.

wiem zrobię to przy wymianie doniczek 10 l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qwenix słuchaj ziomus , od początku robisz błędy prosisz o radę a jak ja otrzymujesz to negujesz. albo zrobisz jak radzą majstry abo bedziesz miał z tych panien pokarm dla królików. Nic nie klej a przykręcaj. wszystko co ma wisieć musi być przykręcone i tyle w temacie bo co tu więcej się rozwodzić. powodzenia trzymam za ciebie kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, lamasky said:

@Qwenix słuchaj ziomus , od początku robisz błędy prosisz o radę a jak ja otrzymujesz to negujesz. albo zrobisz jak radzą majstry abo bedziesz miał z tych panien pokarm dla królików. Nic nie klej a przykręcaj. wszystko co ma wisieć musi być przykręcone i tyle w temacie bo co tu więcej się rozwodzić. powodzenia trzymam za ciebie kciuki

Wiem macie rację ts roślina wogule była słaba bo się chybs nie przyjęła poprostu wywaliłem ją trzymam te przysypalem he ziemia nic się nie stanie jak przysunelem delikatnie roślinę aby ją przysypać i była w Marie wyprostowana zdjęcia są niżej oceńcie czy dobrze zrobiłem jak nie wyjdzie nic z tego to poprostu na outdoor dam w czerwcu moje inne nasiona ale zerknijcie czy dobrze wszystko zrobilem 

IMG_20210227_212629.jpg

IMG_20210227_212612.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, Szym said:

@Qwenix źle zrobiłeś, nie masz boksa, światła to nie może się udać 

No wiem ale doświetlam słońcem 12 godzin jak nie wyjdzie spróbuję na outdoor w czerwcu dziękuję wam za pomoc Szym a jeśli mam te 12 h światla to cos wyjdzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, Szym said:

@Qwenix źle zrobiłeś, nie masz boksa, światła to nie może się udać 

Wiem że źle robie nie mając boxa i lampy Led najwyżej zacznę w maju kielkowania wyhoduje miesiąc na parapecie i dam na outdoor 

 

Just now, Szym said:

@Qwenix przy automacie by wyszło ale nie masz 12h światła tak Ci się może wydawać 

Wiem ale 8 h mam coś wyrośnie chyba nie czy raczej wcale 

1 minute ago, Szym said:

@Qwenix przy automacie by wyszło ale nie masz 12h światła tak Ci się może wydawać 

Cóż zostawię je jak nic z tego nie będzie to zacznę uprawy outdoorowe dzk za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Qwenix ściągnij sobie apke na tel  lux med czy jakąś podobną co mierzy Lm przyłóż do szczytu rośliny i zobacz jaki marny wynik wyjdzie, w południe nie daję więcej jak 2,7K w dodatku światło rozszczepione przez szybę... jak chce ci sie obserwować krzaka to spoko nauczysz sie w ten sposób czegoś na przyszłość, by je tak nie krzywdzić 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, lamasky said:

@Qwenix ściągnij sobie apke na tel  lux med czy jakąś podobną co mierzy Lm przyłóż do szczytu rośliny i zobacz jaki marny wynik wyjdzie, w południe nie daję więcej jak 2,7K w dodatku światło rozszczepione przez szybę... jak chce ci sie obserwować krzaka to spoko nauczysz sie w ten sposób czegoś na przyszłość, by je tak nie krzywdzić 😉 

Wiem muszę się jeszcze nauczyc sorry za moje błędy 

1 minute ago, lamasky said:

@Qwenix ściągnij sobie apke na tel  lux med czy jakąś podobną co mierzy Lm przyłóż do szczytu rośliny i zobacz jaki marny wynik wyjdzie, w południe nie daję więcej jak 2,7K w dodatku światło rozszczepione przez szybę... jak chce ci sie obserwować krzaka to spoko nauczysz sie w ten sposób czegoś na przyszłość, by je tak nie krzywdzić 😉 

Czyli jak nie mam warunków to nic nie wyrośnie ale 4 gramy maks tak to nie ma sensu zostawię podlewam raczej nic dużego nie wyrośnie to na pewno a poprostu w maju zacznę hodować 6 roślin na parapecie i później dam je na outdoor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minutes ago, lamasky said:

@Qwenix jak większość z nas którzy przychodzą z pytaniami i wdrażają rady w życie. to jedyna droga do sukcesu 😉

wiem zdaje sobie teraz z tego sprawe ale jak myślisz coś będzie czy raczej odpada chociaż z jednego jointa z jednej a zacznie się maj to kiełkuje pestki do doniczek przez miesiąc trzymam na parapecie i po miesiącu daje na outdoor co o tym sposobie sądzisz dobry jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Just now, lamasky said:

@Qwenix nie wiem, życzę ci tego ale nie wiem co będzie

dzk 

Just now, lamasky said:

@Qwenix nie wiem, życzę ci tego ale nie wiem co będzie

dobra to dobranoc wszystkim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minutes ago, insane93 said:

@Qwenix nic nie będzie wyjeb to do kosza.  roślinie trzeba zapewnić warunki( życie ) 

Wiem wywalilem to i zostały mi 2 parapetówki wiem że nie pomyślałem ale sądzę że z tych coś będzie przynajmniej 2 jointy z tych Dwóch roślin a w maju zaczynam uprawę outdoorowa myślę że z tych innych coś raczej będzie może nie do końca to na co licza osoby co hoduja w growebox ale wieże ze przynaimniej z 2 roślin będzie 10 gram

IMG_20210227_212629.jpg

IMG_20210227_212612.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...