Skocz do zawartości
Początkujący123

Mini grobox od Royal Room 30X30X70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich miłośników roślinek. Dziś przychodzę do was z pytaniem czy 2 wentylatory komputerowe 12V dadzą radę na powierzchni 30x30X70? za oświetlenie posłuży panel 60W led więc jako tako z tepertaturami nie powinienem mieć problemu. Jeśli dadzą radę to jak je zamontować i gdzie bo growbox będzie znajdował się w szafce połączonej z biurkiem więc będę musiał użyć przewodu wentylacyjnego długości 30 cm by odprowadzić ciepłe powietrze bezpośrednio obok biurka będę musiał zrobić kont 90 stopni. Pytanie do was czy to nie sprawi, że wentylator 12V będzie słabszy i nie będzie dawał rady i gdzie najlepiej zamontować wentylator na końcu przewodu wentyalcyjnego czy możne bezpośrednio na łączeniu z boxem? Jeśli chodzi o świeże powietrze to wytnę spory otwór w z tyłu szafki by wlot growboxa miał co zasysać, dlatego też chcę użyć przewodu wentylacyjnego by ciepłe powietrze nie mieszało się z chłodnym. Waszym zdaniem BĘDZIE TO DZIAŁAĆ? I lepiej jest dać 2 wyciągające wentylatory czy 1 wyciągający a 2 zaciągający. Proszę o wszelkie rady podpowiedzi i krytykę i sory za brak składu i logiki w tym co pisze może ktoś o granie o co mi chodzi 😅

GROWBOX-ROYAL-ROOM-C30-30x30x70CM-MINI-NAMIOT.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 dały by rade jak lampa nie będzie zbytnio smażyć, na łączeniu z boksem bym zamontował ale to chyba bez różnicy, najlepiej wlot u dołu, wylot u góry i mieszający

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym ten mieszający jest konieczny? Bo mam pokój z młodszym bratem narazie i nie chce dokładać dodatkowych decybeli 

@Szym temperatura max to 60 stopni bezpośrednio przy lampie jaką ja zanotowałem. Tak sobie myślałem co by się stało jak bym dał 2 wentylatory do wyciągającego otworu czy by działo 2 razy mocniej? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 to wlot daj pasywny, mieszak i tak w środku by był więc nie był by tak słyszalny to małe wiatraczki.   Dwa wentylatory do wyciągającego otworu nie wiem jak je planował byś zainstalować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...