Skocz do zawartości
Początkujący123

Czy lampa 25W LED da radę?

Rekomendowane odpowiedzi

mam chiński led i ten wydaje mi się podobny chociaż widzę po watach że ten niewiele lepszy, ja do takiego panelu dorzuciłbym 2 świetlówki po 1500 lm i miałbym to co mam teraz czyli chujnie, ale niech się inni wypowiedzą

 

u mnie box 35x45:

* chiński led "full spectrum" 15 W a było w ogłoszeniu napisane że 1000W, 

* 1x świetlówka 1600lm 

* 1x żarówka led 2400 lm

* 1x żarówka led 1500 lm

 

i nie wiem czy 5 gramów będzie

 

blabla.jpg

dużym minusem jest to że nie robiłem treningu lst

Edytowane przez konopny_janusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piccolo mam 60 w od Ledam, ale boję się, że na 30x30x70 będzie on tylko marnował energię bo jest dosyć mocny. Swoją drogą, żeby nie tworzyć nowego tematu zapytam się czy do takiego boxa mogę dać nasionko LSD marihuany i automat czy będę miał mało miejsca? Chodzi mi o to by mieć szybko coś z auto i LSD jak już mi się skończy auto 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 pierwsze co weź zrób oświetlenie i w okół tego buduj boxa nie na odwrót.

Boisz się, że będziesz marnował energię ? Zdajesz sobie sprawy ile zużywa panel 60w ? Myślę, że tyle ile zużywa twoja ładowarka której nigdy nie odpinasz z kontaktu i twoj laptop którego zawsze zamykasz zamiast wyłączać.

Co to jest lsd marihuany?? Będziesz robił jakieś kwasy na plantach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Początkujący123 odmiana jak odmiana, jedynie dłuższy opis od producenta. Na pewno nie będziesz miał fazy jak  po kwasie 👍😁

Może trochę zareagowałem za ostro i za to przepraszam, ale skoro masz normalny panel LED to weź go zamontuj i nie kombinuj. Wkurwia mnie takie podejście zaoszczędzę 300zl, a plon będzie ten sam.

Bo nie będzie więc lepiej dać teraz 300zl i zebrać 50g więcej niż zaoszczędzić i potem gówno zbierać.

Jeśli kiedykolwiek paliles marihuanę i brałeś kwas to raczej masz podgląd jak to wygląda, bo nie stoi to koło siebie.

Więc nazwa LSD jest tylko nazwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...