Skocz do zawartości
lamasky

początek kwitnienia ?

Rekomendowane odpowiedzi

@Szym mam juz ok , dołożyłem z tydzień temu :) to fota wyżej jest sprzed hohohooh 😉

Edytowane przez lamasky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky  Ledam 35W będzie trochę za słaby na powierzchnie 0,18 m2, bo z tego, co deklaruje producent panelu wynika, że nadaje się do powierzchni góra 0,16 m2, ale jakbyś go dołożył do oświetlenia, jakie już posiadasz to powinno być w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy to może tak : ten panel ledam zawieszony z góry wiadomo, a ta lampa led grow pełne spectrum od dołu, strumień światła skierowany do góry? co myślisz o taki rozwiązaniu ? Qrna durny jestem albo zajebany hmm 😄,  40/42 to jest 0,17m2  taki mam metraż wiem że wiele to nie zmienia ale zawsze coś 😉

Edytowane przez lamasky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky Nigdy nie próbowałem umieszczać  oświetlenia,  gdzie indziej niż zawieszając je nad roślinami, ale możesz spróbować,  choć ja osobiście bym nie kombinował i zawiesił standardowo jeden obok drugiego nad roślinami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy chyba tez nie będę kombinował i pójdzie światło z góry, ale zastanawia mnie efekt tej lampy z dołu. Byłyby doświetlone niższe pąki ale czy by je w dół nie ściągało... Zrobię jak radzisz może w przyszłości pokombinuję w ten sposób a teraz zalezy mi na pewnym plonie :) pozdRo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znacie juz parametry boxa i oświetlenia, jutro jadę po pestki na zaś polecicie jakieś łatwe w prowadzeniu automaciki z dobrym plonem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky  No moim zdaniem słusznie robisz, eksperymenty spoko rzecz, ale można przez nie zmarnować nasiona, nawozy, prąd i czas.

Edytowane przez Zielone krainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky Nie wiem czego oczekujesz po tym automacie poza tym, aby był szybki. Musiałbyś się bardziej określić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Zielone krainy cos co da fajny plon i będzie takie bardziej dajace na głowę jak.na ciało nie wiem jak to opisać takie żeby nie dawało pawera na impre tylko wiesz fotelik nutka ciasteczko😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielone krainy

@lamasky To bierz, jakąś indice, jak chcesz coś mocnego to np. Gorilla Zkittlez Auto od Barney's farm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...