Skocz do zawartości
Vongo27

Lampy do growboxa

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Ostatnio zbudowałem sobie growboxa o wymiarach 1,50 x 0,80 x 1,20 i potrzebuję pomocy przy doborze lamp do niego. Dopiero zaczynam swoją przygodę więc nie wiem zbytnio czym się kierować. Myślałem na panelami led ale nie wiem czy są w stanie ogrzać taką przestrzeń. A jeżeli tak to jakie wybrać bo różnice w cenach są dosyć spore.

Znalazłem takie i nie wiem czy dadzą rade czy lepiej zainwestować w coś lepszego od razu niż marnować czas:

1.https://allegro.pl/oferta/panel-led-200w-lampa-grow-do-uprawy-roslin-8246636361?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_ogród&ev_adgr=Baseny+i+akcesoria,+nawadnianie,+odstraszacze+owadów+i+zwierząt,+oświetlenie+oraz+zabawki+ogrodowe&gclid=Cj0KCQiAlsv_BRDtARIsAHMGVSaq7AJuPlj5jd5h1QCk9_6gm0uKbmdZw0ln1JBK8JFQz4LGnHw2nw8aAlO9EALw_wcB

 

2.https://www.banggood.com/pl/5000-or-8000W-216-or-312LED-Grow-Light-Plant-Lamp-Panel-Full-Spectrum-For-Indoor-Hydroponic-Flower-p-1745921.html?utm_source=googleshopping&utm_medium=cpc_organic&gmcCountry=PL&utm_content=minha&utm_campaign=minha-pl-pl-pc&currency=PLN&cur_warehouse=CN&createTmp=1&ID=471846296210

 

3.https://allegro.pl/oferta/panel-led-200w-grow-lampa-do-uprawy-roslin-2009led-8770349327?utm_feed=aa34192d-eee2-4419-9a9a-de66b9dfae24&utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_DIO_pla_dom_ogród&ev_adgr=Baseny+i+akcesoria,+nawadnianie,+odstraszacze+owadów+i+zwierząt,+oświetlenie+oraz+zabawki+ogrodowe&gclid=Cj0KCQiAlsv_BRDtARIsAHMGVSY4noZ8ig3StdjOQExc9bIj4Da0h_iohGDD0VUFJj__t-DKrnz9apYaAvo9EALw_wcB

 

Oczywiście po dwie sztuki bym kupował.

 

Z góry dzięki za pomoc! 😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@Vongo27 zapomnij o tych panelach. W tych pieniądzach to HPSa sobie kup a jak możesz zainwestować coś więcej to najtaniej wyjdzie Cię Mars HYDRO TSW 2000 i ogarnie jedna lampa Twoja powierzchnię. Co do ogrzania to lampa do tego nie służy, aczkolwiek myślę że ten Mars podbije Ci Temperature w boxie o jakieś 2 °

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest w cenie ponieważ ktoś kto wystawił na allegro musiał ta lampę zamówić, zapłacić za wysyłkę i liczyć się z transportem z zagranicy. Podwyższył cenę, aby coś zarobić. 

Ale jeśli że strony marshydro eu wysyłają do Polski (a pewnie tak jest) to śmiało możesz zaoszczędzić kilka stówek zamawiając ze strony producenta. 

Choć sporo szukałem sprzedawcy który wysyła do naszego kraju panele które zamawiałem. Sam zrobiłem podobnie kupując swoje panele za granicą gdzie podsumowując zaoszczędziłem w ten sposób trochę kasy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...