Skocz do zawartości
greenbrothers

Ocena wyglądu

Rekomendowane odpowiedzi

@Seba691 Kiedy zacząć lać nawozy ? Posiadam nawozy CANNA a mianowicie Cannazym, Rhizotonic Terra Wega. Interesuje mnie jeszcze co ile je dodawać oraz JAKA ILOŚĆ WODY CO ILE DNI NA TAKIE DONICZKI (11l)

Edytowane przez greenbrothers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@greenbrothers nawozy zacznij dawać po 2 tygodniach i zacznij od połowy zalecanej dawki jeśli będziesz lal wodę np 2 razy w tygodniu to co 2 podlewanie dawaj Nawóz jeśli częściej to nawozy raz na tydzień. Lej po całej doniczce tak żeby woda poszła dołem ale żeby nie było błota 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trenować . Oczywiście w odpowiednim momencie

@greenbrothers jak zaczyna kwitnąć to jeszcze podajesz przez chwilę grow, potem już same bloom. Przynajmniej ja tak robię. 

Edytowane przez zielonyjamajczyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zależy od nawozów. Obserwuj roślinę i jak jej będzie brakowało czegoś to dolewaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 Mam. Wilgotność cały czas 45% max 48%. Wiadro z wodą stoi, no i ręczniki wiszą mokre ale to chuja daje haha xd pewnie za jakiś czas by podskoczyła wilgotnośc jak rośliny urosną ale czy oplaca się czekać? lepiej chyba kupić i od początku cisnąć na dobrej wilgotności. Interesuje mnie tylko jedno. Lampa wisi 50 cm nad roslinkami, ma wlasne chlodzenie  (lampa maroko1) i teraz pytanie... czy ten nawilżacz nie będzie nakurwiał w lampe? bo tam są dziury i witraki w niej... więc może dojśc do jakiegoś spięcia ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak nisko masz no to jedziesz 👋🏻

Daj wiatrak mieszajacy między lampę a rośliny/nawilżacz i para nie będzie centralnie padać na światło i jego chłodzenie. Zresztą ta lampa jest do uprawy więc raczej nic jej nie będzie 

@greenbrothers @greenbrothers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Jamajczyk13 kurwa z 6 nasion trzy mi nie wyszły... amnesia auto..

@Seba691 @zielonyjamajczyk mam na oku nawilżacz powietrza ULTRADŹWIĘKOWY RAM - 5 L 400ML/H za 220 złoty. Ktoś może się wypowiedziec na ten temat? jest jeszcze do wyboru Nawilżacz MILLA HOME AH050E za 170 złoty? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja kupiłem za stówkę nawilżacz w jakimś markecie większym. Ma 4 litry, spokojnie dawał radę. Wiadomo im większy tym lepszy, ale by się swobodnie zmieścił w boksie ! To jest ważne. Wlewałem zawsze rano i wieczorem przy mojej pojemności. Więc 5 to tak już na spokojnie. 

Nie potrafię się wypowiedzieć o tym RAM. Ale śmiało tutaj możesz wiedzy @Seba691 zaufać.  Po necie patrzę że opinie też są spoko. 

Ja mam bardziej jakiegoś noname 🙂 

@greenbrothers

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...