Skocz do zawartości
Farmer_nl

Potrzebuję pomocy - Lampa Led 2m2

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Farmer_nl napisał:

Spectrolight Starter 100 Watt ( x3?) Tylko czy doświetli mi 100cm? 

producent podaje 80x80 powierzchni oświetlania taką lampą 

 

6 godzin temu, Farmer_nl napisał:

1a) Cree COB spot 100 Watt Glazen OPTIC Lens ( 4x? dało by radę? na długość 200cm a na szerokość 100cm?)

tu też podejrzewam może być podobnie

6 godzin temu, Farmer_nl napisał:

te nie wiem co to za panele

 

6 godzin temu, Farmer_nl napisał:

CREE/MeanWell LED Blooming Panel 165W (x2) - nie wiem czy to stary model ale cena dziś skoczyla o 50% na sztuce.. 

tu producent zaleca 1 panel taki na 1m2 a na kwitnieniu 2 takie na 1m2

 

6 godzin temu, Farmer_nl napisał:

LUMATEK ATTIS 200W LED (x2) zrobił by robotę? 

jedne panel jest na 0,8 x 0,8 m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Farmer_nl napisał:

- chemskun - liczę wszystko easy - można czytać robić samemu z mojej strony to nie lenistwo - masz pieniążki kupujesz napezasz gospodarkę bo tak to działa nie masz pieniążków kombinujesz by samemu coś zrobić i by było taniej . - Nie oddawaj mi tylko łatki kolejnej że co to ze mnie za burżua ile to sosu nie mam nie nie . Wybrałem szybsza drogę odnośnie zakupu a nie majsterkowania gdzie Twoja rada na pewno ma pokrycie w sobie . 

 

 

Spoko, nie oceniam bo sam kupuje wszystko co jest mi potrzebne, i juz dawno nie bawie sie w prowizorki i samorobki. Duzo kupionych rzeczy przerabiam pod swoje potrzeby, bo jednak nie wszystko da sie kupic. Pozdro.


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, CheMsKuN napisał:

 

 

 

Rozumiem  co piszesz ale gdyby nie brać ceny pod  uwagę - gdzie cały czas to podkreślasz ( a mi to nie robi bo wolę wydać więcej zyskując na mniejszym zużyciu )  to co byś wybrał ? zwracając uwagę na jakość pobór prądu nie zwracając uwagi na cenę ? 

Spectrabox BB - jest napisane ze są to 300 setki ale pobór mocy tylko 160 ( więc świecą jak 300 czy 160 bo juz sam nie rozumiem ? )

Czytałem trochę o tych Samsung Quantum Board LM301B myślisz ze takie 2x 240 by wystarczyły ? 

https://www.greensell.nl/a-60060177/quantum-boards-samsung-2020/quantum-board-samsung-lm301b-led-240-watt-2020/#description

Spider Farmer też sprawdziłem ale gdybym wziął 2x200w nie na długość mi oświetli spokojnie ale na to tyle bo według producenta 200w ma 120 na 60 zasięgu . A ja nie mogę w kwadracie kupić 480 bo również nie zda sprawdzianu  ,

 

Myśle nad teraz nad Board -dem na smsungu .

Napisałeś ze CREE/MeanWell LED Blooming Panel 165W (oczywiscie potrzebował bym 2x) 165 w ale według producenta ma dużą moc i " zasięg"  podzespoły też spoko - Myślisz ze te 165w mimo  to może być za mało ? ( cena jest kusząca również bo 50% mniej może wyprzedać chcą stary model nie wiem aż tak się nie znam :) ) 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...