Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam taki problem od pewnego czasu zaczęły zawijać jej się dziwnie liście, szukałem odpowiedzi na to dlaczego ale ludzie piszą tak wiele rzeczy, ze sam już nie wiem w co wierzyć i mam nadzieje, ze wy podpowiecie o co chodzi. Czy czegos ma za dużo czy za mało. Dodam, ze jest to zwykły parapeciak, pestka z bucha także nie mam pojęcia co do odmiany, od kielka do tego momentu stoi w jednym miejscu na parapecie, na Wega dawałem kilka razy biohumus i na flo może z 2-3 razy podlalem florovitem do roślin kwitnących. Tak tylko woda. Zastanawiam się czy ten grzejnik jej nie przeszkadza i może od temperatury te liście tak wygina ? 

image.jpg

Edytowane przez ObeMoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

27 minut temu, ObeMoon napisał:

Zastanawiam się czy ten grzejnik jej nie przeszkadza i może od temperatury te liście tak wygina ? 

możliwe, warunki trzeba zapewniać dobre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Szym napisał:

 

możliwe, warunki trzeba zapewniać dobre

Tak jak mówisz ale druga stoi obok i ma się dobrze a wszystko dostawały tak samo 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ObeMoon ale na drugą nie wieje raczej ciepłe powietrze, ogólnie konopie uprawia się albo na całkowicie otwartej przestrzeni outdoor albo indoor w pomieszczeniu do tego przystosowanym inaczej rośliny nie rozwijają się tak jak trzeba 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Szym napisał:

@ObeMoon ale na drugą nie wieje raczej ciepłe powietrze, ogólnie konopie uprawia się albo na całkowicie otwartej przestrzeni outdoor albo indoor w pomieszczeniu do tego przystosowanym inaczej rośliny nie rozwijają się tak jak trzeba 

Mordo wiem co to jest Indoor i outdoor. One miały iść na outdoor ale bylo już za późno i za zimno. Na indoor taki porządny niestety nie mam możliwości a, ze już wykiełkowane były to została mi tylko opcja parapeciaka, a skoro jakos się rozwinął i coś tam się dzieje to chciałbym to doprowadzić do końca. Tak czy siak dzięki za pomoc, przestawię ją obok i zobaczymy czy  coś się zmieni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Za dużo napewno z tego nie będzie ale zawsze to coś, a skoro kwitnie to dobrze byłoby żeby już doszła chociaż z tym marnym popcornem ?? A tak btw jak wszystko pójdzie dobrze to jak myślisz długo jeszcze będzie trzeba czekać mniej więcej żeby zacząć oceniać w ogole trichomy ? 

image.jpg

Edytowane przez ObeMoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk Oo to już miesiąc, pokaz jak tam Twoje się trzymają, dla mnie to bardziej eksperyment na koniec sezonu taki, mam jeszcze 15 nasion z tego palta ale one pójdą na przyszły out. Haha tak miło oatrzec jak Coś tak się buduje i jest ochota już palic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...