Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@zielonyjamajczyk właśnie się wacham wiesz wg planów te automaty średnio 70dni powinny dojść czyli jeszcze tydzień ja wolał bym to przeciągnąć bo wczoraj dostały nawozy i w sumie jestem w kropce    Na topach nic nie widać narazie tylko te pare sztuk resztek boje się ze to się rozsialo i huj strzeli wszystko odnośnie oprysku chyba zrobię go w ostateczności wieczorem wyjmie wszystkie panie do kontroli osobistej bo nie wiem jak to się u dołu ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@zielonyjamajczyk nom do tego na zewnątrz cały czas padało także zwykła cyrkulacja nie pomogła ściąłem najgrubsze topy w jednym w pare godzin pół musiałem wypierd 

wczoraj próbowałem outdoor chyba ak47 topy liściaste strasznie wyszło mi 25 działanie dobre smak ujdzie śmierdzi sianem dałem mu skórkę z cytryny by coś zmienic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Triachomy bardzo mleczne mam nadzieje ze bd kopać Susze je w boksie w prowizorycznej ciemni nie zaopatrzyłem się w oddzielny box na suszenie nic trzeba myśleć o następnym projekcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tomaszszym jak problem z wilgotnością to pomyśl nad osuszaczem, za cenę ok 20g kopru, lub nawet mniej ✌?będziesz spokojny a takto straty mogą być wiele większe niz w to co zainwestujesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie już po kosie w totalitarnym wyszło 320 sztuk nie jest zle ale szału niema nie bawem planuje następny Rzut ale tym razem zastanawiam się nad hydroponika i sezonowki pozdrawiam i dziękuje za zainteresowanie wszystkie rady i wskazówki 

image.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...