Skocz do zawartości
zaklinacz_wiewiorek

gotowe masełko :) jak to mam jesc?

Rekomendowane odpowiedzi

siemanko, zrobila mi dzisiaj kucharka maselko z lisci, korzeni i lodyg, wyszlo tego 12 pojemnikow na kał hehe, smak jest powalajacy, i czuc ze jest moc, nie jadlem wiecej niz na palca bo sie boje, pozatym nie na wieczor ? z czym najlepiej to jesc? jak dodawac? pierwszy raz mam takie cudo ? ile moze taka faza trzymac?

DSC_1264.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

@zaklinacz_wiewiorek najlepiej upec coś z masłem, możesz też zrobić np jajecznicę na maśle czy np zapiekanki. W zasadzie wszystko to co robisz na zwykłym maśle. 

Co do tego ile będzie trzymać to zależy od mocy masła i ilości jaka dasz do wyrobów, ale kilka h powinno trzymać 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Seba691 oooo a dzisiaj wleciala dla domownikow jajecznica ? moglem zrobic na zielonym masle hehe, a tak serio to moc bedzie mialo pieronską bo wszystko tez bylo dobrze zrobione, juz nie mowiac ze materialu na to maslo tez bylo sporo a jakosc palonka moze nie ocenie na amnezje z kofika ale przepasci tez nie ma ? a tak miedzy wierszami to mamuska wczoraj chlebkiem scianki wyczyscila to co bylo rozlane do pojemnikow i zjadla, to po 5 minutach spala jak niemowle co sie jej nie zdarza o 23 w kimono haha ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upiecz ciasto/ciastka. Możesz też zrobic zelki z maslem, tyle że dodac duzo gelatyny trzeba bo sie rozpuszcza jesli wyjmiesz z lodowki. 

Tak jak @mirecki napisal, faza po zjedzeniu wyrobu z thc zaczyna sie od 30min po spozyciu, czasem trzeba czekac do godziny. A trzyma 5-8h. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko, bedzie pieczone ? @Farmerka a mamuska zjadla to co najlepsze ze scianek ale usnela i tak czy siak ze zmeczenia a faza widocznie jej zeszla na snie...w kazdym razie @mirecki dalem dwie kapsulki znajomemu i po 1,5 h go kleplo, spalil w miedzy czasie 3 lolki bo huja dzialalo haha... a jak zaczelo dzialac to zamykalo oczy i do spania ? ale do ogarniecia, posmarowal dwie kromki z maselkiem i cos tam dodal nie pamietam...nadmienie ze zjadl tylko jedna bo druga zjadla kolezanka i ona usnela ? tyle wiec fajnie ze dziala, nie mialem jeszcze okazji probowac bo slabo z czasem ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dziwny sposób to u ciebie dziala. Kolega zjada wyrob, po 1.5h wchodzi ale wchodzą lolki czy ten wyrob? ? Z moich obserwacji wynik jest taki albo jesz albo palisz. A przynajmniej poczekaj aż wejdzie to zjedzone i wtedy wiecej zapal jak za słabe. Tak samo z alkoholem. Ja nie pije alkoholu ale znajomi mowili że jak zjedli takie ciasto po kilku piwach to nic nie czuli, pewnie dlatego że byli najebani ? a gdy zjedli ciasto bez wcześniejszego palenia lub picia alkoholu to wchodziło konkretnie. Mowa o tym samym ciastku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1,5 godziny po zjedzeniu odpowiednio przygotowanej makumby czy innego masla konopnego, to ja na bosaka chodze po suficie i przy okazji klaszcze uszami w rytm jebanego kankana  🤣


Happiness is not good enough for me. I demand euphoria !!!

Moje Porady sa darmowe, ale pamietaj że korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialność 🤣 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...