Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pragnę was wszystkich przywitać jako iż jestem nowy w tym. Mam również jedno pytanie - W Polsce na out. można sadzić tylko automaty? Czy te Fotoperiody, i inne odmianki bez genetyki ruderalis też? - Jeśli tak to możecie mi doradzić w jakie pestki najlepiej inwestować, w jaki sposób to robić i czy są różnice między automatem a zwykła konopią nie licząc szybkiego kwitnienia. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi ((: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Szym napisał:

@Gragus siemka

można i fotoperiodyczne jednak nie zawsze zdąży zakwitnąć, co do pewniaków w obecnych czasach to różnie z tym jest

Okej dzięki, a tak dla pewności to istnieją dwie odmianki? - tzn: (Automat i Fotoperiod) Czy jest też coś innego.

Widziałem tutaj, że dużo osób sadziło na out. krzaki w połowie maja - (nie automaty) i dobrze im to wychodziło. Jakie więc sa szanse tak na oko z doświadczenia, ze się uda sadząc w połowie maja? (nie automaty)

A i jeszcze jedno.. Poleci ktoś może jakieś odmianki lepszej jakości na takiego outa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gragus w połowie maja to idealny moment na wystartowanie z outem,  poczaj w dziale fotorelacje outdoor co mają użytkownicy, pół automaty też są rosną trochę dłużej niż automaty i dają plony prawie jak pełnosezonówki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...