Skocz do zawartości
Matiz998

Czy nadal w Ostrawie idzie dostać MJ?

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

Mam krótkie pytanie: za kilka dni wybieram się do Ostrawy. Czy na Stodolni nadal idzie dostać maryśkę? A jeśli nie, to gdzie można w mieście dostać? Czy w środku tygodnia kupię od kogoś?

Edytowane przez Matiz998
Błedy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Szym napisał:

@Matiz998 idzie dostać wszędzie

Dzięki wielkie za odp ? A jakieś porady i wskazówki? Bo jak rok temu byłem (jakoś w listopadzie), to ani w Cafe de la Ostrawa, ani na ulicy nie mogłeś dorwać palenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, fxxx1337 napisał:

ale jak to wygląda tam takie kupowanie zioła?

Przykładowo najbliższy czwartek, godzina 20  i jestem na Stodolni. Czy dostanę coś w Cafe de la Ostrawa? Czy będę musiał się pytać czy barze, czy sam ktoś podbije? Czy na ulicy ktoś się będzie w razie czego kręcił z ziołem? Jak to jest w czasie pandemii? Czy za złotówki kupię, czy muszę wpierw wymienić na korony? 

 

O takie detale pytam, bo nie jestem ekspertem w temacie. Byłem dwa razy, raz się udało, a kilka miesięcy później w Cafe de la Ostrawa usłyszałem, że u nich nie dostanę. Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, ja też się podepnę do tematu. Szukam dojścia do dobrego tematu cena w sumie to nie gra roli jeśli mówimy o dobrym stuffie. Wietnam w Czeskim Cieszynie to straszna zagadka. A i czytałem że w Ostravie nawet CBD sprzedają zamiast normalnego jarania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W  Cafe de la Ostrawa trzeba ponoć browara kupić i wypić i tak oceniają że nie jesteś psem i podbijają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

W zasadzie w każdym barze dostaniesz. Zajmij miejsce zamów piwo wypij piwo i zapytaj. Jak za barem nie będą mieli to ktoś w barze będzie miał na pewno. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki panowie za odpowiedź. Jeszcze tylko jedno pytanie: jakie inne miejscówki oprócz Cafe de la Ostrawa polecacie w razie czego?

 

@PanMarek   

 

Dlatego trzeba mieć zawsze przy sobie lufkę i sprawdzać towar ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce też powinni przysyłać oko i zalegalizować. Utrzymanie osadzonego to koszt bliski 5 tysięcy złoty a wszystko idzie z podatków, zamiast latać za coś naturalnego mogli by wspierać domy dziecka albo szpitale które są w opłakanym stanie, w sumie służba zdrowia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...