Skocz do zawartości
Kobera1

Kilka pytań

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam kilka pytań związanych z faza flo.

1. Moje planty są na indukcji, mysle ze do 1 kwiatów skonczy mi się biogrow i algamic, a mój przyszły projekt zamierzam iść w advanced nutrients, jest sens całe kwitnienie leciec już na nawozach od an czy dokupić na ten grow jeszcze te 2 nawozy?

2. Jak teoretycznie powinienem wygolic niepotrzebne odrosty? Wszystkie poniżej załóżmy 50% wysokości rośliny? Niektóre się różnią od siebie na tym samym pietrze - jeden dosięga prawie do szczytów głównych, a drugi równoległy ma z 3 cm

 

Dzieki i liczę na wasza pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Kobera1 napisał:

1. Moje planty są na indukcji, mysle ze do 1 kwiatów skonczy mi się biogrow i algamic, a mój przyszły projekt zamierzam iść w advanced nutrients, jest sens całe kwitnienie leciec już na nawozach od an czy dokupić na ten grow jeszcze te 2 nawozy?

możesz lecieć na advanced nutrients

9 godzin temu, Kobera1 napisał:

. Jak teoretycznie powinienem wygolic niepotrzebne odrosty? Wszystkie poniżej załóżmy 50% wysokości rośliny? Niektóre się różnią od siebie na tym samym pietrze - jeden dosięga prawie do szczytów głównych, a drugi równoległy ma z 3 cm

odrosty goli się przeważnie takie na których rośnie "popcorn" czyli małe topki z których i tak dużo materiału nie wyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...