Skocz do zawartości
mjrTOMMY

12 na 12 od ziarenka

Rekomendowane odpowiedzi

jestem LEDowcem - więc niespecjalnie mnie boli zużycie prądu,  ale ostatnio przeczytałem o  świeceniu roślinek 12 na 12 cały czas.(?)  od nasionka. podobno  same wiedzą kiedy zacząć flow  i robią wieeeelkie kwiatki. lepsze od automatów. słyszeliście o tym? - bo mi się wdawało, że jest przeciwnie. zawsze myślałem, że roślinka z długim  veg , będzie mocniejsza i wytworzy lepsze kwiatki, a tu  mówią , że jak od początku jest  12na12, to produkuje same kwiaty zamiast liści i łodyg. może to by było dobre do czegoś w stylu SOG ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli sezony 12/12 od poczatku? To nic nie wyjdzie, znaczy wyjdzie słabo. PolskiFarmer zrobil taki eksperyment na sezonie. 12/12 od poczatku. Roslina wyglada jak karzeł automat I kwitnac zaczela po 3tyg chyba. Wpisz w YT PolskiFarmer czy tam PoliszFarmer on chyba nawet ma to zobaczysz eksperyment.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardziej chodziło mi o zapytanie, czy jak dodam trochę więcej "veg'u", to otrzymam mocniejszą roślinkę, która lepiej zakwitnie, czy lepiej szybko "kwitnąć"? , a poza tym , to chciałem nie wysokie, więc może o to chodzi?  a trzecia rzecz , to że mogę wkładać klona razem z kwitnącymi roślinkami. to by mi się akurat podobało. ale nie o to chyba chodzi? 12 /12?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mjrTOMMY no ja juz nie wiem o co ci chodzi. Możesz zrobic miesiac wega, a miec lepsze zbiory niz jak trzymalbys rosline 2 miesiace na wegu. To nie chodzi tylko o to ile trzymasz na wegu. Gdyby to bylo takie proste.?

A wrzucajac sezona od razu na 12/12 nie zbierzesz duzo, tak naprawde stracisz czas i nasiono.  Jakiego masz klona? 

Rozkminka ktora patrzysz to jest z 2009 roku. ?‍♀️ Poszukaj na necie na angielskich stronach, napewno znajdziesz konkrety co do tej super metody uprawy 12/12. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki! czytam i czytam różne rzeczy i może to  inny jakiś rok, ale czy  roślinki się zmieniły biologicznie? przecież to jednak niby natura. coś komuś wchodziło  ileś lat temu, to powinno i teraz. ale nie wiem , więc pytam. przecież po co kłamać?!.  ktoś coś zrobił i mówi, że tak się zadziało. mi się to wydaje bez sensu, bo plant dostaje prawie dwa raz mniej energii ( światła) na działanie, więc... (?)  Dzięki za odp. od razu czuję się mniej samotny przed tym komputerkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to udowodnił że jest tak jak napisal? Że topy lepsze jak na 18/6? Bo tak jak pisalam wyzej, sprawdz jak wyglada roslina na tym kanale co ci podalam. 

Udowodnij to w jakis sposob, bo napisac kazdy potrafi. Tak samo jak koles z haszysz w 2009 roku. Nie chodzilo mi ze rosliny mogly sie zmienic. Ludzie eksperymentowali przez te lata i wiele wiecej wiedza.

Moglo mu sie raz przydarzyc że ladnie mu spuchlo, w co nie wierze, ale no niech będzie, że przez przypadek tak bylo. Ale przez przypadek. U mnie przez przypadek kwitnie sezon klon na 18/6. Moglabym stworzyc teorie że umiem stworzyc automata z sezona czy coś bo jedna roslina zwariowala? 

Chodzi o dowody, jak na sprawie sądowej? moze zrob eksperyment na dwoch roslinach, zobaczymy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...