Skocz do zawartości
GreenKush

Witam zielonych kumpli :)

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim ,konopie uprawiam od trzech lat ponieważ jest to moje hobby ,a z drugiej strony możliwość odpoczynku na, który mogę sobie pozwolić.Czuje duży wstręt do alkoholu oraz innych używek I nie popieram ludzi ,którzy uważają,że marihuana jest wielce szkodliwa i uważana za zakazaną w naszym kraju.

Przez trzy lata odbyłem za sobą uprawy out door przez które nabyłem niesamowite doświadczenie,którym chciałbym się podzielić na tym forum.Mam zamiar prowadzić fotorelację na forum przy czym dając możliwość innym użytkownikom wiedzę oraz doświadczenie jakie zdobyłem przez te wszystkie uprawy.

Może w przyszłości zacznę produkcję swoich pestek ,ale nie chwali się słońca przed zachodem.

Mam nadzieję,że zostanę miło przywitany przez grono forumowiczów.

Pozdrawiam !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy ciepło i serdecznie nowego członka naszego forum @GreenKush !
Wraz z administracją dokładamy wszelkich starań by korzystanie z naszej witryny było dla nowych użytkowników proste i przyjemne. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie funkcjonowania naszej strony zapraszamy do działu "informacje o forum" 

Pozdrawiamy serdecznie i życzymy udanego przeglądania 

Edytowane przez Dom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...