Jump to content

GreenKush

Members
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

GreenKush last won the day on July 30

GreenKush had the most liked content!

Community Reputation

20 Neutral

1 Follower

About GreenKush

 • Rank
  Grower

Info

 • O mnie
  Nigdy nie byłem i nie jestem specjalistą,
  Jestem tylko doradcą.

Recent Profile Visitors

63 profile views
 1. @glodek18 może jakieś naczynie ,szmata z wodą? Chociaż lepiej mieć coś wyższej półki 😁
 2. @Weed23 głupie pytanie, wiadomo że z wodą i w późniejszym etapie nie dawaj co każde podlanie tylko co drugie. Z tylu butelki masz proporcje I dobierasz
 3. @Dextroza Ludzie piszą tyle co wyczytali ale ocenisz sam,zawsze doświadczenie zdobędziesz. Na wegu się nie przejmuj pogodą, bardziej chodzi pod koniec flo wtedy lubią afy pleche złapać.Jestem tego zdania ,że lepiej zapobiegać niż zwalczać I srać pod siebie.
 4. @Dextroza Tak,ale 3 krzaki zaatakowała plecha I nigdy nie wiesz jaka będzie pogoda pod koniec września/połowie października. Co mogę ci radzić to zakup sobie coś na pleśń typu Teldorem bądź polyversum wp dosyć słaby Ale organiczny I psikaj pod koniec flo szybciej niż ci się może wydawać. I nie przejmuj się tak tym krzaczkiem Tylko podlewaj wtedy co trzeba i nie żałuj później nawozów. Z fartem!
 5. Jak najbardziej się nada na początku zaczynasz od połowy potem do całej dawki ale w większym stadium możesz stosować podwójną dawkę bo jest to słaby nawóz. Teraz planujesz startować z afem? Słabo to widzę.
 6. Jak jesteś pewny że babka dojrzała w 100% to widocznie taka genetyka ,zapach będzie wietrzał możesz zrobić curring wtedy powinien w jakimś stopniu wrócić. Chociaż mi się wydaje,że szybko kosa poszła.
 7. Pozostaje ci tylko oprysk,na domowe sposoby nie dam ci gwarancji ,że zadziałają. Kup w ogrodniczym coś na to I nie żałuj pieniędzy koszt to 20/30zl.
 8. Zainwestuj w oprysk dolistny są to pędziorki. Coś typu karate mogę ci polecić.
 9. Teraz sprostuje trening lst jeżeli wyginasz roślinę aby odlosnic boczne szczyty to nie można tego nazwać prawidłowym treningiem lst. Poprawne lst jest wtedy kiedy roślinę doginasz praktycznie do ziemi aby główny szczyt był niżej bądź na tej samej linii 90° wtedy daje to sygnał wytworzenia nowego szczytu z odgałęzień. Jeżeli szczyt idzie Do słońca to normalne zjawisko ponieważ roślina chce łapać światło,jeżeli jest on wyżej od dolnych "małych nowych szczytów" to nie można nazwać tego poprawnym lst ponieważ one będą rosnąć to fakt Ale nie jako nowe szczyty a odgałęzienia. Sam doświadczyłem tego na własnej skórze oraz sam to zrozumiałem dlatego staram się to wytłumaczyć każdemu ponieważ dużo ludzi tego nie dostrzega I tak naprawdę zamiast wytwarzać nowe szczyty dostarczają światła tylko reszcie I twierdzą że jest to lst. Taka prawda że afy na oucie bez treningu krzaczą sie zajebiscie więc dlatego uważam że nie ma sensu trenować automatów tylko dokupić więcej o dwie sztuki I się nie pierdolić jednym słowem. Mam nadzieję,że ten komentarz przyda się innym użytkownikom na przyszłość pozdro mordy !!!
 10. @Dextroza w necie zobacz tabelę ph ,tam masz większość mineralnych wód szukaj 5.5-6.5(6.8 też się sprawdza) nie ma sposobu na podlewanie ja podlewam kranówką odstaną ,tylko ja mam filtry I zmiekczacze wody A po dodaniu nawozów zawsze wyjdzie inne ph. Kiedyś podlałem gazowaną I też nic się nie stało to nie ma różnicy więcej CO 2 😁 Także ziomal próbuj!
 11. @Amnumnate nie dojrzałem mój błąd. Ty Już robiłeś wcześniej lst więc nawet jak byś chciał to nie wyprostujesz jej do końca oklej taśma I będzie git.
 12. Wyprostuj ja i zaklej taśma , sprawdzony sposób teraz roślina się zatrzyma w rozwoju na jakiś czas zanim się zrośnie.
 13. @rafalardan@gmail.com każdy leje jak uważa osobiście wolę podlać więcej a rzadziej być na spocie, one nawet jak mają susze to nic im się nie dzieje.
 14. @rafalardan@gmail.com przed wyjazdem podlej ta doniczke duża ilością wody tylko naprawdę duża A nie 2l. Możesz jeszcze wkopać donice w ziemię. Sam mam Tak na spocie I naprawdę woda dłużej się utrzymuje.
 15. @rafalardan@gmail.com Jedynie od czego mogła złapać tego "stresa" to od zbyt małej donicy,chociaż raczej można to nazwać blokadą dalszego rozwijania. Kolega wyżej myśli,że to automat. Donice jakie powinny moim zdaniem mieć pełnosezonówki na oucie to 30/40l. Szkoda że od początku nie wiedziałeś że to fotoperioid moze wtedy zapodał byś topping/fim I większą donicę.
×
×
 • Create New...