Skocz do zawartości
Inny91

5x Bluberry od seedsman.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was growerow, 

Przyszedł czas na moją druga uprawę rzucam się na głęboka wodę (biorąc pod uwagę doświadczenie). Pierwsze 3 auto dały mało zadowalające zbiory jedynie 150g więc zdecydowałem że wezmę się za coś bardziej wymagającego. Będę publikować wszystko w tym temacie więc zaglądajcie, oceniajcie i co najważniejsze wyrażajcie swoją opinię czy robię coś źle jeżeli tak to z checia przyjmę każda krytykę od bardziej doświadczonych których z pewnością jest tu wielu. Pozdrawiam i życzcie mi szczęścia! 

 

Sprzęt:

Tent 1x1x2m

Lampa Quantum Led samsung lm301b 3500k

Medium Cana coco

Donice materiałowe 12l

 

Nawozy:

Cana Start

Shogun katana root booster

Calmag

Vitalink Hydro max A+B growth-bloom

Vitalink silicon max 

Vitalink pk

Vitalink buddy

 

Metody treningu:

Topping

Lst

Scrog

 

24/07 nasiona trafiły do ziemi

27/07 wszystkie 5 wykiełkowały, opryskuje woda mineralna z mieszanka cana start oraz katana root booster ph 6.0.

 

 

IMG_20200727_092421.jpg

IMG_20200727_092436.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrowniksciaglem ja z Chin Meiju Rita fang. Obliczyłem i jest w sam raz na 1x1m potrzebuje 50 000 lumenów ona zapewnia na pełnej mocy coś około 53 000. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bimbrownikmoja ma wymiary 20x65 konsultowałem się że znajomym który używał identycznej mówił że mu wystarcza na 1x1m

IMG_20200727_111051.jpg

@Totoro grow shop ale napewno na eBayu znajdziesz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam taki sam box i ledy ale na 301h 3500k 240W , 12l poty. Na jakiej wysokosci masz ledy ? Lepiej jest blisko i mniej mocy czy wyzej i na maxa ?, jak wg Ciebie powinno byc optymalnie,? Roslinki 30-40cm, 5 tydzien zaczalem (all auto).

15 minut temu, Inny91 napisał:

@Farmerka serio? Ja za tą dałem ~£150 nie mogłem znaleźć nic tańszego podeślij link jak mogę prosić ?

https://www.ebay.co.uk/itm/184371755825

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Marcin hej to moj pierwszy raz z tą lampa jak narazie z 80% mocy na wysokości 65-70cm z czasem wrzucę na full i wysokość będzie się zmniejszać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Inny91 napisał:

@Marcin hej to moj pierwszy raz z tą lampa jak narazie z 80% mocy na wysokości 65-70cm z czasem wrzucę na full i wysokość będzie się zmniejszać. 

Dzieki, wogole dobry zakup , dobra jakosc i cena. Juz prawie mialem brac spidera ale musialbym czekac, ale te z ebaya tez zacnie wygladaja, moc jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja za ta co mam Lm301b 3500k 240w dałem 88f + opłaty związane z wysyłką z Chin więc łącznie mnie wyszło około 150 f więc myślę że nie przepłaciłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Farmerkaale tobie chodzi o osobne 2 lampy czy 2 panele ledow? Jeżeli o Ledy to mam taką. To co pokazałaś to i tak 50f drożej niż ja dałem a spidera w takim zestawieniu taniej niż 200f nie widziałem. 

IMG_20200727_140750.jpg

Edytowane przez Inny91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Farmerka napisał:

Rozumiem ale nie chcialem czekac wieki, pozatym w razie w to ciezko by bylo odsylac do chin jakby bylo cos nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...