Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Poszukuje nie drogich i sprawdzonych nawozów na szybki wzrost oraz kwitniecie moich 2 automatów outdoor. Jako ze zabralem się późno na spota to mam pytanie czy dzięki nawozom odżywkami wyrobie sie na koniec zbiorów ? Z gory dzięki 

posiadam nawoz PLANTON S plus Biohomus uniwersalny który lać na okres czekania na nawozy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bakacz kwitnienia zbytnio nie przyśpieszysz, nawozów jest dużo np.Biobizz Try-pack, biohumus na wzrost, planton s nie wiem jaki ma tam skład 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tester mam dwie sadzonki automaty na outdoor dam radę coś zebrać? Mam spota około 20 godzin słonecznych potem robi sie zmierzch. Mogę planty narazie zasadzić prosto do worka z ziemia ? Potem będę przesadzał ZIEMIA 20 litrowa. Mam tez pytanie do ciebie trzymam sadzonki pod światłem z wentylatorem 18 godzin nic im się nie stanie? Są dosyć blisko ziemi a nasionka zasadzone i jeszcze są skorupki ?

@Tester chttps://www.growtent.pl/product-pol-1941-Nawoz-Biobizz-Topmax-250ml-organiczny-stymulator-kwitnienia.htmloś koło tego da że będziesz szybszy wzrost itp? Lub wrzuć linki do nawozów ktore polecasz na szybsze kwitnienie itp ?

Edytowane przez Bakacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bakacz

Godzinę temu, Bakacz napisał:

mam dwie sadzonki automaty na outdoor dam radę coś zebrać?

raczej nie dasz, musisz się podszkolić bo z tych pytań widać że pierwszy raz to chyba robisz

Godzinę temu, Bakacz napisał:

Mogę planty narazie zasadzić prosto do worka z ziemia ?

można ale potem możesz rozwalić korzenie podczas przesadzania

 

Godzinę temu, Bakacz napisał:

trzymam sadzonki pod światłem z wentylatorem 18 godzin nic im się nie stanie? Są dosyć blisko ziemi a nasionka zasadzone i jeszcze są skorupki

a co ma się stać, zapewnij wilgotność

ty jeszcze nie masz roślin dopiero się kiełkują? jak tak to nie wiem czy byś coś zebrał jak byś nawet wszystko poprawnie zrobił, automaty potrzebują ok 3 miesięcy od kiełka do zbiorów czyli gdzieś w październiku pod koniec ścinka wychodzi a pogoda może się popsuć nawet na początku, automaty łatwo pleche łapią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szym jeszcze chciałem zapytać czy Moc lampy wpływa mam szybko wzrost? I czy wyrobił bym się jak bym zaczął kiełkowanie dziś i czy zebrał bym coś np we Wrześniu? Bardzo mi zależy na czasie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bakacz dobra lampa to i krzak dobrze będzie rósł, to w ile chcesz krzaka zebrać ? na oucie auto to ze 3 miesiące 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Af'y z doświadczenia wiem,że out siedzą dłużej, jeżeli dopiero kiełkujesz to szkoda Twojego czasu no chyba,że liczysz na złotą pogodę w wrześniu/październiku(Pleśń,wilgoć, niska temperatura).Wzrostu nie przyśpieszysz jedynie możesz zapewnić optymalne warunki,a mocna lampa tylko to poprawi dla porównania moc słońca nie jest równa żadnej lampie.

Chociaż uważam,że możesz próbować zawsze doświadczenie na plus.

Wybierz jakieś szybkie odmiany typu 60 day może do 80 ci się przedłużyć.

Z buchem!

 

Edytowane przez GreenKush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...