Skocz do zawartości
KamiiLo

Puchnięcie kwiatów

Rekomendowane odpowiedzi

Co mogę jeszcze dodać z nawozów organicznych do roślin żeby kwiaty dobrze spuchły? Używam na flo biobloom i topmaxa, czy jest sens dodać cos jeszcze? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 hours ago, KamiiLo said:

Co mogę jeszcze dodać z nawozów organicznych do roślin żeby kwiaty dobrze spuchły? Używam na flo biobloom i topmaxa, czy jest sens dodać cos jeszcze? 

Jak  masz   nawozy ogarnięte, pH ok  to teraz jeszcze dobre światło  i  dużo świeżego  powietrza. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ogarnięte, chciałem dać cos dodatkowego żeby wycisnąć 101% pod sam koniec tak naprawdę ? Ew na przyszłość jakiś lepszy zamiennik topmaxa który skomponuje się dobrze z linia biobizz? Czy zostać już przy nim bo szczerze ciezko mi stwierdzić czy cos pomógł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KamiiLo ja sam w ziemi nie uprawiam, także nie mam zbyt dużo doświadczenia z ziemią, wiec i z nawozami typu biobizz też.

Nie zmusisz rośliny do nienaturalnego rozrostu. Jak już maja wszystkie związku odżywcze, to nadmiar może im tylko przeszkadzać. 
z tego co widzę na forach, to największe różnice w plonach czy jakości wynika z jakości światła i generalnie warunków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Z tego co mi wiadomo nie miesza sie nawozów mineralnych z organicznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to narazie zostaje przy tym co mam, może w niedalekiej przyszłości dołożę cos. Podobno bakterie kwasu mlekowego dobrze dzialaja na żywice to może w niedalekiej przyszłości dodam to ? Powiedzcie mi jeszcze ile jej brakuje??

73D94465-EFD5-4B0E-9FBF-2A5AAC5BC6EF.jpeg

FCA27E69-F19A-47E9-B766-1820A5F9C4C9.jpeg

1F5E410D-1250-4493-9FAC-F7E216D802A8.jpeg

DFD16EFA-26BD-4E94-8094-24373B78D0B3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...