Skocz do zawartości
Maciuś

Oświetlenie szafy 65x35cm

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów, od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przerobieniem starej szafy (65x35x100cm) na boxa do uprawy. Zastanawia mnie jednak jakie oświetlenie wybrać, biorąc pod uwagę, że szafa ma kształt prostokąta a nie kwadratu. Zastanawiałem się nad lampą hps 150w ale po przeczytaniu kilku wpisów rozważam również wybór oświetlenia led, ze względu na niższe zużycie prądu. Druga sprawa jest taka, że obawiam się trochę zamawiać przez internet, i nie wiem za bardzo jak wykluczyć pojawienie się smutnych panów. Proszę o pomoc i rozwianie wątpliwości, za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Edytowane przez Maciuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maciuś na kogoś adres zawsze można zamówić. Czy led czy HPS to twój wybór na pewno led będzie droższy od HPS 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu niby policja ma przyjsc? Kupiłeś lampę i tyle. Żaden sąd nie da nakazu na podstawie zakupu lampy. Bez nakazu do domu nie mogą Ci wejść. Kiedyś policjant powiedział że bierze mnie do aresztu bo mam bletki a skoro mam bletki to za palenie mnie zatrzyma. To mu powiedziałem żeby za gwałt mnie zatrzymał bo penisa też mam. I po kilku obraźliwych odżywkach mnie musiał wypuścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, EneDue napisał:

Kiedyś policjant powiedział że bierze mnie do aresztu bo mam bletki a skoro mam bletki to za palenie mnie zatrzyma. To mu powiedziałem żeby za gwałt mnie zatrzymał bo penisa też mam. I po kilku obraźliwych odżywkach mnie musiał wypuścić.

Heh. Dobra akcja. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, jak to kiedyś ktoś słusznie powiedział. 

Co do pytania autora. Nie masz się czego obawiać. Kupno lampy to nie podstawa, żeby Ci wjechać na chatę. 

Edytowane przez Aron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Maciuś nic na siłę. Zakup lampy nie upoważnia do wydania nakazu, bez nakazu nie wejdą, ale nie każdy potrafi powiedzieć policji "proszę wrócić z nakazem" rób tak żeby było dobrze i żebyś spał spokojnie. Nie wiem gdzie mieszkasz ale możesz pochodzić po sklepach i kupić żarówki jak wiele osób tutaj. Będą więcej prądu żreć ale jesli będziesz spokojniejszy to bezcenne uczucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@EneDue teraz właśnie się zastanawiam czy dopłacić do 2x35 z twj samej strony (myślałem też nad 1x60w ale wydaje mi się, że prostokątny box lepiej oświetlą dwie mniejsze niż jedna duża)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, Maciuś napisał:

 

Na początku maja kupowałem swoją przez Allegro. Jak ich nie było tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Aron on zamawia z polskiej strony. Mój panel był u mnie po dwóch dniach i też zamawiałem z tej strony. 

@Maciuś jak masz kasę to weź dwa lepsze tylko zadzwoń bo tak o ile pamiętam jest napisane że robią na zamówienie te 35w. Zadzwoń i zapytaj. Strona pewna i dyskretna. Panel bardzo dobry. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...