Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, KnockRDT napisał:

Tzn najlepiej jakby była mniejsza i w boki się rozrastała.

@KnockRDT to daj im światła bo to od światła zależy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Farmerka nadłamałem jedną wiesz jak to jest nie jak mi 3 kaktusy uschły to wole nie ryzykować dwóch panienek tak to mi chociaż jedna zostanie 

 

teraz ją czymś przypnę dla LST 

WhatsApp Image 2020-07-05 at 17.33.57.jpeg

WhatsApp Image 2020-07-05 at 17.36.38.jpeg

Edytowane przez KnockRDT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KnockRDT za późno wszedłem. Jak boisz się ją tak łamać jak to zrobiłeś to możesz zrobić tak:

Chwytasz badyl palcem wskazującym i kciukiem i ściskasz aż chrupnie następnie w tym samym miejscu ale po przekątnej tak samo. W tym miejscu zrobi się zgrubienie. Spowolni to lekko wzrost ale więcej soków dostaną partie poniżej. Możesz tak zrobić co piętro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SicWolf na flo nie powinno się chyba że musisz, a roślina jest w bardzo wczesnej fazie kwitnienia. Takie są teorie żeby na flo nie trenować bo zamiast w kwiaty będzie energię brała na regenerację jednak zauważyłem, że początkujący popadają w pewne skrajności

Naprawdę musiał byś bardzo skrzywdzić roślinę żeby dała słaby plon. Jakieś podcinali liści czy popkornu w fazie flo według mnie nie pogorszy plonów. Oczywiście, ten popkorn też da kilka g ale zabierze też część energii z góry.

Więc nie bać się i nie panikować tylko działać z głową

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
On 7/5/2020 at 9:29 PM, Bimbrownik said:

@KnockRDT za późno wszedłem. Jak boisz się ją tak łamać jak to zrobiłeś to możesz zrobić tak:

Chwytasz badyl palcem wskazującym i kciukiem i ściskasz aż chrupnie następnie w tym samym miejscu ale po przekątnej tak samo. W tym miejscu zrobi się zgrubienie. Spowolni to lekko wzrost ale więcej soków dostaną partie poniżej. Możesz tak zrobić co piętro

Czyli tego samego dnia co każde pietro pościskać czy trzeba dać jej odpoczynek 1-2-3 dni po każdym piętrze ? 

Masz racje pozwolę sę poekperymentować na nich  już lst, sciskanie łamanie supercropping :classic_biggrin: 

Zastanawiam się nad kupnem VIPARSPECTRA P1000 lub SF1000 do nich , zamierzam ciśnąć konopie pod olejki CBD bo to fajna sprawa.

 https://www.viparspectra.com/products/pro-series-p1000 z namiotem 60x60 i już wtedy 4 roślinki wychowa

Bo 0.60x0.60 to 0,36 a ona pokrywa 0.76m2 na wysokości 45cm  także wystarczy na 4 roślinki nawet gdy będzie wyżej wisiała 

Edytowane przez KnockRDT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KnockRDT tak, od razu robisz co masz robić i dajesz jej spokój. Jeden czy dwa dni ona się i tak nie odbije więc atakujesz i obserujesz.

CBD 12€ za 1g. Netto było 1.3g ale ani to ładne ani pachnące i sporo nasion wypadło, a w smaku jak zwietrzały tytoń

IMG_20200706_154647.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KnockRDT z tego co czytalem to ponoc najlepiej lamac z rana I nastepnie podlac  , niby roslina szybciej sie zregeneruje ,poniewaz swiatlo pomoze jej szybciej sie zregenerowac , ja ostatnio polamalem  tak z 15-20 galazek I odrazu na nastepny dzien mi powstawaly ,jestem zadowolony z tego

Co z roslinkami ,samo zobaczylem ze to temat z przed miesiaca shit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...